РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Eastern Delights / Східні насолоди

Ігровий автомат Eastern Delights

Такий далекий і такий чарівний, схід завжди вабив своєю красою, спеціями, ароматами, кухнею і культурою. Багато туристів вважають за краще морю саме східні країни зі своїм колоритом і шармом життя. Саме тому компанія Playson вирішила присвятити схід свій ігровий автомат Eastern Delights.

Тут є неймовірно красиві візуальні ефекти, приголомшлива сюжетна лінія, цікаві персонажі і багато оригінальних бонусних доповнень. Тут вибір на користь даного слота, гравці по-справжньому зможуть відчути всю специфіку східної життя і культури.

Візуальний ряд в грі опрацьований до дрібниць, ніж та славиться даний розробник. Локація нагадує палац багатого султана, який прибраний по-королівськи. Гравець потрапляє в один з наметів, де його зустріне головний персонаж. Солодкі дивовижні фрукти, вечірня обстановка і п'янка атмосфера зададуть правильний настрій. Приглушена, але в той же час тепла колірна гамма доповнена доречним звуковим супроводом. У сукупності графіка і звук розкривають авторську задумку на всі 100%. Конфігурація ігрового простору тут проста: перед очима гравців відкриється поле 5-барабанної структури, через яке проведена 21 лінія.

Кожна лінія на периферії поля має своє маркування, завдяки якій гравцеві легко зрозуміти, який же шлях розмістив на собі ту чи іншу призову комбінацію. Вся нижня частина екрану виконана у вигляді панелі управління зі спеціальними кнопками контролю над параметрами слота.

Символи ігрового автомата Eastern Delights

Символи в грі зможуть вибудовуватися в самі різні комбінації, і мають на увазі наявність індивідуальних коефіцієнтів для виплат. У числі спеціальних символів виявився вайлд. Його головне завдання зводиться до доповнення комбінацій, яке можливо завдяки універсальності представленого символу. Ще одним особливим елементом став Скаттер - знак, здатний вести гру врозкид і при цьому запускати фрі-спини.

Для цих спинив характерно те, що вони проходять безкоштовно. Також на п'ятому барабані в їх процесі може з'являтися додатковий символ, що знищує інші елементи в ряду. Таким чином гравець отримує додаткову можливість для отримання виграшів. Також в грі спостерігається автоматичний режим, активація якого значно спрощує доля користувача в розважальному процесі. Всі винагороди від простих обертань або фрі-спинив переводяться на загальний користувальницький рахунок.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Eastern Delights
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Eastern Delights
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
21
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 3
Макс. коефіцієнт:
1500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Eastern Delights
Інтерфейс ігрового автомата Eastern Delights Символи ігрового слота Eastern Delights Бонусна гра ігрового апарату Eastern Delights
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Eastern Delights
Символ Eastern Delights - Жарптица х3
х4
х5
40
225
1500

Жар-птиця

Символ Eastern Delights - Марципани х3
х4
х5
40
225
1500

марципани

Символ Eastern Delights - Фрукти х3
х4
х5
25
150
750

фрукти

Символ Eastern Delights - Вино х3
х4
х5
25
150
750

вино

Символ Eastern Delights - Картковий король х3
х4
х5
6
30
200

картковий король

Символ Eastern Delights - Карткова дама х3
х4
х5
5
25
175

карткова дама

Символ Eastern Delights - Картковий туз х3
х4
х5
7
35
225

картковий туз

Символ Eastern Delights - Картковий валет х3
х4
х5
4
20
125

картковий валет

Символ Eastern Delights - Карткова десятка х3
х4
х5
3
15
75

карткова десятка

Символ Eastern Delights - Wild

Wild

Символ Eastern Delights - Принцеса (Scatter)

Принцеса (Scatter)

Символ Eastern Delights - Лампа (Crash)

Лампа (Crash)