РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Fruits'n'Stars / Фрукти і Зірки

Ігровий автомат Fruits'n'Stars

Фруктова тематика в ігрових автоматах відноситься до хрестоматійним і за негласним правилом вважається обов'язковою в портфелі кожного серйозного розробника. Виробники по-різному підходять до трактування класичної теми. Одні просто беруть за основу фрукти і створюють щось особливе, інші ж більш буквально трактують традицію. До останньої групи належить і компанія Playson з ігровим автоматом Fruits’n’Stars.

Тут не зайве згадати, в чому особливості фруктових ретро-слотів. Серед найбільш значущих: фрукти на барабанах, немає бонусних ігор, дуже висока вартість комбінацій. Всі ці ознаки є в ігровому автоматі Fruits and Stars.

Зовнішній вигляд і елементи управління автомата Фрукти і Зірки

Як і належить за канонами, оформлення автомата просте, без будь-яких спецефектів і надмірностей. Правда, символи-фрукти намальовані в сучасному стилі, тому в загальному автомат виглядає приємно і не архаїчно. Додає позитивних емоцій ритмічна життєрадісна музика в стилі румба.

У слота 5 барабанів і 5 фіксованих ліній. Тому гравцеві залишається лише відрегулювати загальну ставку за допомогою стрілок. Автомат тонко настроюється. У Автогрі, крім кількості обертань, можна задати ліміт витрат і ліміт по разовому виграшу. Кнопка із зображенням шестерінки дає доступ до опцій прискорення гри: швидкі спини і відключення анімації при виграші. Відразу максимум в 50 монет ставить натискання на Max.

Символи автомата Fruits'n'Stars

Як і прийнято в хороших фруктових автоматах, в Fruits’n’Stars дуже результативні комбінації. Навіть якщо брати наймолодшу — 2 вишні, то і вона принесе приз в розмірі однієї повної ставки. Найцінніший символ — сімка. три сімки — 20 ставок, а 5 — 1000. Всі символи, крім вишні, складають мінімальні комбінації від трьох. Важливо, що, як і в ретро-слотах, в фруктів і зірках майже все зображення складові, що кратно збільшує виграші при вдалих збіги. Сімка ніколи не буває складовою.

Скаттер
Символ розкиду ігрового автомата — зірка. Скаттер нагороджує призами середньої величини при випаданні від трьох, незалежно від позиції. Три Скаттер одночасно з'являються досить часто. 5 Скаттер видають 250 загальних ставок.

Для шанувальників фруктового стилю в ігрових автоматах слот Fruits’n’Stars підійде ідеально. У нього хороший баланс між великими призами і частотою випадання. Заявлений виробником рівень виплат — 95,72% — вище середнього, що помітно по грі. Фрукти і зірки також сподобаються тим, хто хоче зрозуміти, що ж хорошого в цих спартанських ретро-слотах.

Автомати схожі на Fruits'n'Stars

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Fruits n Stars
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 55 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruits n Stars
платформа:
Playson
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 50
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruits n Stars
Інтерфейс ігрового автомата Fruits n Stars Символи ігрового слота Fruits n Stars Бонусна гра ігрового апарату Fruits n Stars
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruits n Stars
Символ Fruits n Stars - Сімка х3
х4
х5
5
50
250

сімка

Символ Fruits n Stars - Кавун х3
х4
х5
2.5
10
25

кавун

Символ Fruits n Stars - Виноград х3
х4
х5
2.5
10
25

Виноград

Символ Fruits n Stars - Слива х3
х4
х5
1
2.5
10

Слива

Символ Fruits n Stars - Апельсин х3
х4
х5
1
2.5
10

апельсин

Символ Fruits n Stars - Лимон х3
х4
х5
1
2.5
10

лимон

Символ Fruits n Stars - Вишні х2
х3
х4
х5
0.25
1
2.5
10

вишні

Символ Fruits n Stars - Зірка (wild) х3
х4
х5
0.5
2.5
12.5

Зірка (wild)