РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Fruits of the Nile / Плоди Нілу

Ігровий автомат Fruits of the Nile

Фрукти з'явилися в числі перших символів на барабанах ігрових автоматів. З тих самих пір фруктові слоти стали одними з найбільш поширених і популярних. Трохи пізніше до числа найбільш затребуваних тематик приєдналася і тема Єгипту. Компанія Playson вирішила зробити хід конем і з'єднати ці дві теми, представивши ігровий автомат Fruits of the Nile. Сюжетна лінія розповідає про дарах природи, якими багате гирлі річки Ніл. Тут спостерігаються і мотиви старовини, і класичні елементи, властиві традиційному контенту. В цілому, гра вийшла дуже оригінальною і дуже простий, в чому переконатися зможуть всі бажаючі.

Безкоштовна гра на автоматі Fruits of the Nile

Візуально ігровий автомат Fruits of the Nile виглядає вражаюче. Кожна графічна деталь опрацьована дуже ретельно і реалістично, від чого з перших секунд гри створюється правильна атмосфера. Тепла колірна гамма дозволяє розкрити сюжетну лінію у всій красі, а музичний акомпанемент додає ігровому процесу динаміки і реалістичності. Конфігурація ігрового простору в представленому автоматі дуже проста і зрозуміла кожному.

Центральну позицію на екрані займає ігрове поле 5-барабнной структури. Кількість ліній аналогічно кількості барабанів, і кожна з ліній відзначена на периферії поля індивідуальним маркером. Вся нижня частина екрану - це одна велика панель управління, яка розмістила в себе пару-трійку кнопок для настройки базових параметрів.

Символіка в історії Fruits of the Nile виконана в класичному фруктовому форматі. Час від часу на полі будуть з'являтися і інші традиційні символи. Більш детально розглянути символіку і індивідуальні коефіцієнти можна в окремому інформаційному розділі слота. Не дивлячись на те, що гра виконана в традиційному стилі, тут присутні додаткові символи. Одним з них став вайлд - універсальний знак, який відповідає за доповнення різноманітних комбінацій. Таке доповнення можливо за рахунок того, що вайлд - це єдиний універсальний знак. Ще одним спеціальним символом є Скаттер, особливість якого в тому, що він веде гру врозкид.

Це означає, що Скаттер не залежить від конкретного положення на барабанах і здатний приносити виплати, перебуваючи на абсолютно рандомних позиціях поля. Також в грі Fruits of the Nile присутній режим автоматичних обертань, яких зводить зусилля гравця практично до нуля.

Автомати схожі на Fruits of the Nile

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Fruits of the Nile
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruits of the Nile
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 50
Макс. коефіцієнт:
50000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruits of the Nile
Інтерфейс ігрового автомата Fruits of the Nile Символи ігрового слота Fruits of the Nile Бонусна гра ігрового апарату Fruits of the Nile
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruits of the Nile
Символ Fruits of the Nile - Сімка х3
х4
х5
500
5000
50000

сімка

Символ Fruits of the Nile - Зірка (scatter) х3
х4
х5
250
500
5000

Зірка (scatter)

Символ Fruits of the Nile - Кавун х3
х4
х5
200
1000
10000

кавун

Символ Fruits of the Nile - Виноград х3
х4
х5
200
1000
10000

Виноград

Символ Fruits of the Nile - Слива х3
х4
х5
100
500
5000

Слива

Символ Fruits of the Nile - Апельсин х3
х4
х5
100
500
5000

апельсин

Символ Fruits of the Nile - Лимон х3
х4
х5
50
200
1000

лимон

Символ Fruits of the Nile - Вишні х3
х4
х5
50
200
1000

вишні

Символ Fruits of the Nile - Скарабей (bonus)

Скарабей (bonus)