РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Gold Rush / Золота Лихоманка

Ігровий автомат Gold Rush

Золота лихоманка примітна сторінка в історії США. Вона наздоганяла найбільш пасіонарних американців і ті кидали свої сім'ї і відправлялися в Каліфорнії або на Аляску туди, де, як їм здавалося, їх чекає швидке збагачення на золотих копальнях. Цій темі присвячено чимало ігрових автоматів. Слот Gold Rush компанії Playson відрізняється від аналогів дуже насиченою грою з такими різноманітними бонусами, що неможливо відірватися, поки не іспробуешь їх все.

Дизайн автомата Gold Rush зроблений в мультиплікаційному стилі. Головний герой - старатель відправляється в шахту за золотом. У анімаційної заставці він стрімко спускається в забій. Відповідно, дія відбувається під землею. Барабани оформлені як дерев'яні кріплення склепінь шахтного штреку. Основний спосіб проходки, до якого схиляється головний герой - вибуховий. Тому в процесі гри потрібно накопичувати динаміт для хорошого підриву. Автомат побудований за класичною схемою: 5 барабанів і 9 ліній.

Зовнішній вигляд і інтерфейс автомат Золота Лихоманка

Елементи управління оригінальні, стилізовані під загальну тематику. Розташування трохи незвично, але розібратися можна за пару хвилин. Найважче знайти кнопку таблиці виплат. Вона маленька, квадратна з буквою i і знаходиться зліва. Лінії вибирати не можна, вони фіксовані. Регулюється тільки ставка на лінію за допомогою стрілок. Кнопка включення Автогри знаходиться праворуч, поруч з круглою кнопкою запуску. У верхньому правому куті є шестерня, натиснувши на яку можна прискорити обертання.

символи
В ігровому автоматі Gold Rush всього 3 старших символу. Це шахтар, кріт і незамінна в шахті канарейка в клітці. Головний герой становить самі результативні комбінації. Крот і пташка оцінені однаково. Карткові гідності традиційно виступають молодшими символами. Для всіх мінімальна комбінація 3.

бонуси
У слоті Gold Rush кілька бонусів абсолютно різного виду: накопичувальний, click-me і розширюється вайлд з додатковою функцією поповнення призового фонду. Ящик з буквами TNT при випаданні відкривається, з нього вистрибує динамітна шашка і відправляється в призовий фонд. Коли їх набереться 10, почнеться призова гра.

Вагонетка з написом Click-me Bonus при появі запускає міні-гру. На кожному ряду зліва стають на старт по вагонетці. Гравець вказує на одну з них. Відбувається щось типу гонки і випадковим чином вибирається приз від 4 до 12 загальних ставок. Вайлд має вигляд пекельної машинки. При випаданні він розширюється і замінює будь-які символи в комбінаціях, крім бонусних. Друга функція Вайлда: незалежно від комбінацій він приносить певну суму в призовий фонд.

Додаткова гра. Коли набирається 10 динамітних шашок, починається призовий раунд. Від гравця потрібно вибрати одну з шахт. Залежно від вибору, він отримує від 30 до 100% накопиченого призового фонду.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Gold Rush
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 55 голосів, середнє: 4,60 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gold Rush
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.03 / 5
Макс. коефіцієнт:
1500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Gold Rush
Інтерфейс ігрового автомата Gold Rush Символи ігрового слота Gold Rush Бонусна гра ігрового апарату Gold Rush
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gold Rush
Символ Gold Rush - Копач х3
х4
х5
30
200
1500

копач

Символ Gold Rush - Щур х3
х4
х5
20
100
750

Щур

Символ Gold Rush - Пташка х3
х4
х5
20
100
750

пташка

Символ Gold Rush - Картковий туз х3
х4
х5
10
50
300

картковий туз

Символ Gold Rush - Картковий король х3
х4
х5
5
20
150

картковий король

Символ Gold Rush - Карткова дама х3
х4
х5
5
20
150

карткова дама

Символ Gold Rush - Картковий валет х3
х4
х5
5
15
100

картковий валет

Символ Gold Rush - Карткова 10 х3
х4
х5
3
10
75

карткова 10

Символ Gold Rush - Вибухівка TNT

вибухівка TNT

Символ Gold Rush - Вагонетка (bonus)

Вагонетка (bonus)

Символ Gold Rush - Вибухівка (wild)

Вибухівка (wild)