РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Happy Jungle / Щасливі джунглі

Ігровий автомат Happy Jungle

джунглі — одна з найулюбленіших локацій, куди розробники ігрових автоматів відправляють гравців в пошуках пригод і багатств. Ось і компанія Playson створила цікавий слот Happy Jungle, де час непомітно летить в компанії симпатичних звіряток. Причому поряд з типовими мешканцями джунглів — мавпами, бегемотами і жирафами можна виявити і пінгвіна на тлі блакитних льодів. Крім цієї несподіванки в ігровому автоматі в запасі є дуже непересічна багаторівнева бонусна гра. Загалом, екзотична екскурсія виходить насичена.

Особливості онлайн автомата Happy Jungle

Happy Jungle виглядає сучасно. Прозорі барабани, детально промальовані символи з анімацією, насичена звукова доріжка. На задньому плані гарний океанський пляж з пальмами і білим піском. Ігрова схема стандартна — 5 барабанів з трьома рядами. Ліній ставки 20.

Загальна ставка формується з двох параметрів: кількості ліній і ставки на одну лінію. Вони регулюються однаковими стрілками під написами Лінії і Ставка. Кнопка у вигляді сірого валуна ставить максимальний рівень. Автогра налаштовується на кількість обертань від 5 до 999.

Символи онлайн автомата Happy Jungle

Як прийнято у багатьох виробників, найцінніший символ в слоті Happy Jungle — вайлд у вигляді лева. Дикий символ підміняє всі інші зображення, крім Скаттер і бонусного символу. При цьому комбінації за участю Вайлда множаться в 2 рази. Вайлд з'являється дуже часто.

З основної гри найбільш результативні жираф і бегемот. Невідомо як забрів в джунглі пінгвін виділяється тільки зовні. Призи за нього середні. Найменше оцінені карткові літери. Для всіх символів мінімальну кількість 3.

Символом розкиду виступає лемур з довжелезним смугастим хвостом. Його єдина функція — складати виграшні поєднання при випаданні від 3 в будь-якому місці. Призи вимірюються в загальних ставках. найменший — потрійна ставка, а за 5 лемурів гравець заслуговує великий приз в 50 ставок.

Зображення з цілим набором тропічних фруктів служить спеціальним символом, що запускає бонусні ігри. Зустрічається тільки на барабанах 2, 3, 4. При одночасному випаданні на трьох барабанах, починає серію з 4 бонусних ігор. Крім того, за 3 таких символу видається нагорода в розмірі 15 загальних ставок. В бонус-грі необхідно вибрати з п'яти осередків одну. Якщо в ній виявляться фрукти, гравець отримає приз і пропуск в наступний раунд. У разі успішного проходження всіх чотирьох етапів, надається суперприз — 25 безкоштовних ходів.

Ігровий автомат Happy Jungle залучає в першу чергу дуже перспективними бонусами. З огляду на гарний фон, на якому проходить жвава, з частими комбінаціями гра, Happy Jungle однозначно заслуговує на найвищу оцінку.

Автомати схожі на Happy Jungle

Last Updated: 6 жовтень, 2017
Оцініть ігровий автомат Happy Jungle
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 59 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Happy Jungle
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 3
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Happy Jungle
Інтерфейс ігрового автомата Happy Jungle Символи ігрового слота Happy Jungle Бонусна гра ігрового апарату Happy Jungle
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Happy Jungle
Символ Happy Jungle - Лемур х3
х4
х5
3 хос
10 хос
50 хос

лемур

Символ Happy Jungle - Лев (wild) х3
х4
х5
100
1000
5000

Лев (wild)

Символ Happy Jungle - Жираф х3
х4
х5
20
100
1000

жираф

Символ Happy Jungle - Бегомот х3
х4
х5
20
100
1000

Бегомот

Символ Happy Jungle - Пінгвін х3
х4
х5
10
50
200

пінгвін

Символ Happy Jungle - Мавпочка х3
х4
х5
10
50
200

мавпочка

Символ Happy Jungle - Опосум х3
х4
х5
10
50
200

Опосум

Символ Happy Jungle - Картковий туз х3
х4
х5
5
25
100

картковий туз

Символ Happy Jungle - Картковий король х3
х4
х5
5
25
100

картковий король

Символ Happy Jungle - Карткова дама х3
х4
х5
3
5
20

карткова дама

Символ Happy Jungle - Картковий валет х3
х4
х5
3
5
20

картковий валет

Символ Happy Jungle - Бонусна гра

бонусна гра