РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Juice and Fruits / Сік і Фрукти

Ігровий автомат Juice and Fruits

Фруктово-ягідна тематика автоматів по праву може вважатися традиційною, оскільки саме вона виявилася в числі перших. Азартно-розважальна індустрія за все роки свого існування зробила крок далеко вперед, а разом з нею зробили крок і фруктові слоти. На даний момент далеко не всі подібні розваги відносяться до категорії класичних, але, безумовно, все користуються великою популярністю. Компанія Playson не стала відмовлятися від випуску чергової гри на популярну тему і представила ігровий автомат Juice and Fruits. Тут ігроковожідает по-справжньому соковита картинка, знайомі символи у вигляді солодких дарів природи і весела атмосфера.

Особливості ігрового автомата Сік і Фрукти

Візуальне виконання представленого відіслати виконано на висоті. На головному екрані змішалися буквально всі кольори веселки, від чого в голову моментально приходять спогади про літо. Така палітра відтінків дійсно вписується в тему, а тому гра виглядає максимально гармонійно. Локація тут нагадує якийсь тропічний ліс, на тлі якого розмістилося 5-барабанне ігрове поле. Периферія поля зайнята лінійними індикаторами, представленими в кількості 10 штук. Ці індикатори служать для маркування аналогічної кількості ліній в момент настройки лінійного показника і формування призових комбінацій на барабанах. Вся нижня частина головного екрану оформлена в форматі панелі управління. Тут сконцентровані всі необхідні клавіші для контролю над параметрами ставки, ліній, режиму запуску гри і так далі.

Символіка ігрового автомата Juice and Fruits є його родзинкою. А все тому, що розробники примудрилися подати набір символів в максимально автентичному форматі. Комбінації формуватимуть з соковитих фруктів, а також з щасливою сімки. Такий набір властивий традиційним ігор, а тому порадує всіх любителів класики жанру. Для всіх елементів на барабанах передбачаються свої коефіцієнти. Найбільш високі з них властиві сімці, що не дивно. Комбінації можуть складатися з однакових елементів в кількості від 3 до 5 штук. Також гравці зможуть спробувати удачу, зігравши в ризик-гру. Тут необхідно спрогнозувати, якого кольору або якої масті відкриється карта.

Якщо прогноз гравця є істинним, тоді поточний приз може бути збільшений в 2 або 4 рази. Ризикову спробу можна повторити кілька разів, що при самому вдалому випадку дасть збільшення нагороди до 10 разів! Всі призи від ризик-ігри переводяться на основний баланс після переходу в простий розважальний режим.

Автомати схожі на Juice and Fruits

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Juice and Fruits
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Juice and Fruits
платформа:
Playson
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.2 / 50
Макс. коефіцієнт:
25000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Juice and Fruits
Інтерфейс ігрового автомата Juice and Fruits Символи ігрового слота Juice and Fruits Бонусна гра ігрового апарату Juice and Fruits
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Juice and Fruits
Символ Juice and Fruits - Сімка х3
х4
х5
500
5000
25000

сімка

Символ Juice and Fruits - Кавун х3
х4
х5
250
1000
2500

кавун

Символ Juice and Fruits - Виноград х3
х4
х5
250
1000
2500

Виноград

Символ Juice and Fruits - Слива х3
х4
х5
100
250
1000

Слива

Символ Juice and Fruits - Апельсин х3
х4
х5
100
250
1000

апельсин

Символ Juice and Fruits - Лимон х3
х4
х5
100
250
1000

лимон

Символ Juice and Fruits - Вишні х3
х4
х5
100
250
1000

вишні