РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Merry Christmas / Різдво

Ігровий автомат Merry Christmas

Різдво вважається самим душевним, сімейним і теплим святом. У цей вечір вдома збираються всі члени родини, вдаються до спогадів, пов'язаних з роком, що минає, вечеряють і проводять весело час. А тому тема Різдва стала неймовірно популярною як в кінематографі, так і в гральній сфері. Компанія Playson вирішила внести свою лепту в розвиток даної тематичної категорії і представила ігровий автомат Merry Christmas.

Безкоштовна гра на автоматі Різдво

Сюжетна лінія в грі оповідає про Різдво і про всю красу навколо, пов'язаної з цим чудовим святом. Розробники постаралися зробити гру максимально простий, і в той же час максимально цікавою. І потрібно визнати, що у них дійсно вийшло досягти поставленої мети. Переконатися в цьому самостійно зможуть всі бажаючі.

Візуальний ряд в представленому ігровому автоматі просто заворожує. Кожна деталь настільки опрацьована, що створюється ефект присутності. Засніжена локація, прикрашена гірляндами і ліхтариками забезпечить святковий настрій навіть тоді, коли за вікном спекотне літо і ніщо не віщує новорічних свят. Доповнювати всю красу графіки буде відмінний музичний супровід. Воно внесе нотку чарівництва і зробить гру дійсно динамічною. Конфігурація головного екрану стандартна: центральне положення займає поле з 5 барабанів з 21 лінією, а нижня частина представлена ​​у вигляді панелі управління. На цій панелі зібрані всі необхідні кнопки для контролю над поточними параметрами гри.

Символи ігрового автомата промальовані в тематичному ключі і будуть вибудовуватися в максимально різноманітні комбінації. Виплати за комбінації прораховуються відповідно до показників діючої ставки і коефіцієнтам зіграв символу. Такі коефіцієнти притаманні кожному елементу і відображені в спеціальному розділі слота. Розробники подбали про те, щоб гра проходила цікаво, а тому ввели кілька спеціальних символів. Вайлд порадує своєю універсальністю і здатністю доповнювати найрізноманітніші комбінації.

Скаттер буде грати врозкид і зможе запустити безкоштовні обертання. Їх кількість сягає 15 штук, а в процесі активується додатковий бонусний символ. Як тільки такий бонусний елемент з'явиться на барабанах, гравець отримує доступ до призового рівню. У цьому рівні користувачеві пропонується вибирати між ялинками і отримувати за свій вибір певні нагороди. Як тільки замість нагороди попадеться порожній смішок, рівень припиняється. Також в слоті є ризик-гра, побудована на простому інтуїтивному виборі. Якщо гравцеві вдається здобути в ній перемогу, поточний приз моментально зростає вдвічі.

Автомати схожі на Pyramid

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Merry Christmas
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Merry Christmas
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
21
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 2
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Merry Christmas
Інтерфейс ігрового автомата Merry Christmas Символи ігрового слота Merry Christmas Бонусна гра ігрового апарату Merry Christmas
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Merry Christmas
Символ Merry Christmas - Шампанське (wild) x2
х3
x4
x5
2
20
100
2000

Шампанське (wild)

Символ Merry Christmas - Санта x2
х3
x4
x5
2
20
100
2000

Санта

Символ Merry Christmas - Санки x2
х3
x4
x5
2
20
100
2000

санки

Символ Merry Christmas - Сніговик х3
x4
x5
10
50
500

Сніговик

Символ Merry Christmas - Олень х3
x4
x5
10
50
500

олень

Символ Merry Christmas - Мішок (scatter) х3
x4
x5
3
10
50

Мішок (scatter)

Символ Merry Christmas - Картковий туз х3
x4
x5
5
25
200

картковий туз

Символ Merry Christmas - Картковий король х3
x4
x5
5
25
200

картковий король

Символ Merry Christmas - Карткова дама х3
x4
x5
5
20
100

карткова дама

Символ Merry Christmas - Картковий валет х3
x4
x5
5
20
100

картковий валет