РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Taiga / Тайга

Ігровий автомат Taiga

Різноманітність кліматичних зон нашої планети настільки велике, що дуже складно повірити в таке різноманіття і багатство природи. Однією з найбільш диких, незвіданих і зелених зон є тайга. Далеко не кожній людині вдавалося побувати в таежном лісі, насолодитися п'янким ароматом хвої і поспостерігати за життям диких тварин.

Безкоштовна гра на автоматі Тайга

Компанія Playson вирішила забезпечити таку можливість всім бажаючим, представивши однойменний ігровий автомат Taiga. Цей відіслати дозволяє з головою зануритися в атмосферу первозданної природи і насолодитися її красою. Крім того, ігровий сюжет наповнений різними бонусами і численними настройками, від чого розважальний процес стає дуже цікавим і продуктивним. Переконатися в тому, що гра в Taiga гідна максимальної уваги, зможе кожен.

Візуально ігровий автомат Taiga виглядає дуже реалістично. Кожна деталь тут опрацьована буквально до дрібниць. Відразу видно, що графічні дизайнери вклали душу в свою розробку. Тепла колірна гамма включає в себе безліч відтінків зеленого, які час від часу розбавляються більш яскравими квітами. Локація тут представлена ​​у вигляді галявини посеред тайгового лісу. У такій обстановці гра пройде легко і ненав'язливо. Доповнюватися картинка буде музичною композицією, привносить в сюжет частку динамічності.

Конфігурація головного екрану стандартна і не викличе додаткових питань навіть з боку новачка. Посередині буде розміщено поле 5-барабанної структури. Бічна периферія поля зайнята 20 індикаторами ліній, який маркують активні шляху в момент настройки і випадання призових комбінацій. Вся нижня сторона екрану - це одна суцільна панель управління, що вміщає в себе кілька кнопок і лічильників основних параметрів.

Ігровий процес і формування різних комбінацій можливо за рахунок ігрових символів. В даному випадку кожен символ промальований в тематичному ключі і має на увазі наявність індивідуальних коефіцієнтів. Крім звичайних символів в грі Taiga присутній вайлд і Скаттер. Вайлд - це елемент, здатний вписатися практично будь-який випад. Це можливо завдяки універсальності даного знака. Що стосується Скаттер, то він виконує виключно бонусну функцію, запускаючи блок фрі-спинив. Обертань проходять безкоштовно і приносять непогані виграші. Гравці можуть подвоїти вже наявні нагороди за допомогою перемоги в ризик-грі. Вся ризик-гра побудована на інтуїтивному виборі карти, який може привести до подвоєння поточних призів.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Taiga
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Taiga
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 3
Макс. коефіцієнт:
1000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Taiga
Інтерфейс ігрового автомата Taiga Символи ігрового слота Taiga Бонусна гра ігрового апарату Taiga
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Taiga
Символ Taiga - Ведмідь (wild) х3
x4
x5
50
200
1000

Ведмідь (wild)

Символ Taiga - Вовк х3
x4
x5
25
100
400

вовк

Символ Taiga - Лиса х3
x4
x5
25
100
400

лисиця

Символ Taiga - Писар х3
x4
x5
20
75
250

писар

Символ Taiga - Білка х3
x4
x5
20
75
250

Білка

Символ Taiga - Яблуко х3
x4
x5
5
50
150

яблуко

Символ Taiga - Гриб х3
x4
x5
5
50
150

гриб

Символ Taiga - Полуниця х3
x4
x5
5
20
100

Полуниця

Символ Taiga - Чорниця х3
x4
x5
5
20
100

чорниця

Символ Taiga - Малина х3
x4
x5
5
20
100

малина

Символ Taiga - Горіх х3
x4
x5
5
20
100

горіх

Символ Taiga - Тигр (Bonus)

Тигр (Bonus)