РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Thunder Reels / Громові обертання

Ігровий автомат Thunder Reels

Класика жанру завжди була і буде в пошані. Не важливо, стосується це літератури, кінематографу або азартно-розважальної сфери. У світі ігрових автоматів традиційні слоти представлені в найбільш лаконічному і нехитрому форматі. За часів, коли подібного роду гри лише починали з'являтися на ринку, у виробників не було технологічних ресурсів для виробництва чогось більш оригінального. Так, власне, і сформувалася група традиційних слотів, яка продовжує поповнюватися і донині.

Компанія Playson належить до числа тих, хто продовжує випускати традиційні ігри. Однією з них став фірмовий ігровий автомат Thunder Reels. В даному Відеослоти гравців чекає класичний розважальний процес, відмінна графіка і непогані виграші. Переконатися в тому, що гра Thunder Reels дійсно стоїть, зможуть все і кожен!

Особливості ігрового автомата Thunder Reels

Візуально слот досить похід на подібні розваги класичної категорії. Тут немає надмірної кількості візуальних деталей. Втім, вони тут і не потрібні, адже користувачі вибирають класичний контент заради ігрового процесу, а не заради графіки. В даному випадку домінуючими відтінками на головному екрані будуть виступати сині і блакитні кольори. На їх фоні світліші деталі інтерфейсу виглядають набагато контрастніше і притягують до себе погляд користувача. Картинка тут доповнена музичною композицією, що забезпечує правильне настрій і налаштовує на бойовий лад.

Конфігурація поля проста і зрозуміла. Воно складається з 3 барабанів і 5 ліній, рівномірно розподілених по ним. Все ліній промарковані на периферії поля і будуть відображені в момент виграшу. Панель управління присутній в самій нижній частині автомата і включає в себе пару-трійку клавіш, службовців для контролю над параметрами гри.

Символи, представлені в ігровому автоматі Thunder Reels, будуть вибудовуватися в різні призові комбінації. У цій грі символіка промальована в самому типовому вигляді, а саме в форматі фруктів, ягід, зірок і так далі. Для кожного знака характерні свої коефіцієнти, що позначають розмір виплати за конкретний випад. Користувачі можуть вдатися до автоматичного ігровому режиму, який значно спростить всю гру. Також в слоті Thunder Reels є ризик-рівень, перемога в якому обіцяє учаснику збільшені нагороди. Якщо гравцеві вдається визначити колір карти, його виграш подвоюється, якщо ж при цьому вгадується і масть, тоді поточний приз зростає в 4 рази.

Автомати схожі на Thunder Reels

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Thunder Reels
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Thunder Reels
платформа:
Playson
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
3
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 75
Макс. коефіцієнт:
11250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Thunder Reels
Інтерфейс ігрового автомата Thunder Reels Символи ігрового слота Thunder Reels Бонусна гра ігрового апарату Thunder Reels
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Thunder Reels
Символ Thunder Reels - Сімки х3 11250

сімки

Символ Thunder Reels - Зірки х3 3000

зірки

Символ Thunder Reels - Bar х3 900

Bar

Символ Thunder Reels - Зливи х3 600

Зливи

Символ Thunder Reels - Апельсин х3 600

апельсин

Символ Thunder Reels - Вишня х3 600

вишня

Символ Thunder Reels - Лимон х3 600

лимон

Символ Thunder Reels - Х х3 600

Х