РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Treasures of Tombs Hidden Gold / Скарби Гробниць заховане золото

Ігровий автомат Treasures of Tombs Hidden Gold

Тематика, пов'язана з древніми цивілізаціями, вкоренилася в азартному жанрі давним-давно. Користувачі з задоволенням проводять час за подібними відіслати, які переповнені цікавими поворотами сюжету, інтригою і численними виграшами. Компанія Playson вирішила підтримати моду на подібні пригодницькі ігри, і представила свій ігровий автомат Treasures of Tombs Hidden Gold.

Безкоштовна гра на автоматі Treasures of Tombs Hidden Gold

В даному випадку сюжетна лінія пов'язана з шукачкою пригод. Дівчина віддалено нагадуватиме Лару Крофт, адже вона відправляється на пошуки старої гробниці в глиб Єгипту. Існує легенда про храм, в якому є потайний вхід до гробниці фараона. У самій же гробниці заховані дивовижні скарби, які і стануть головним призом для всіх сміливців. Захоплюючий сюжет, красивий візуальний ряд, різні бонуси - все це чекає на тих, хто ризикне запустити барабани ігрового автомата Treasures of Tombs Hidden Gold.

Візуально представлений слот опрацьований до дрібниць і виглядає приголомшливо. Графічні дизайнери доклали максимум зусиль для того, щоб картинка вийшла не тільки яскравою, але і реалістичною. Локація у вигляді храму промальована у всіх деталях, а за допомогою теплої палітри відтінків вона якнайкраще вписується в єгипетську тематику. Крім візуальної частини в Treasures of Tombs Hidden Gold присутній і музичний супровід. Цього допомогою розважальний процес набуває додаткової динамічність і стає набагато жвавіше. По центру екрану розміщено ігрове поле, до складу якого входять 5 барабанів. На периферії розташовані індикатори ліній, марковані їх в момент випадання вигідної комбінації. Кількість ліній в цьому Відеослоти склало 9 штук. Під барабанами, як і в більшості автоматів, розташована панель управління. Вона є найбільш функціональною деталлю інтерфейсу, і допомагає підігнати ігрові параметри під себе.

Бонусна гра апарату Скарби гробниць

Символи які будуть формувати призові комбінації, в грі оформлені згідно з тематикою. Для всіх символів без винятку передбачені індивідуальні коефіцієнти. Вони допомагають формувати виплати за рахунок множення на показник ставки. Деякі символи, такі як вайлд, відрізняються більш широкими можливостями. Саме вайлд є універсальним елементом, завдяки чому він доповнює найрізноманітніші випади і призводить до частіших перемогами. Також в слоті є фрі-спини, що проходять в кількості 10 штук. В їх момент користувач ставку не робить, оскільки це робить розважальний заклад. І, тим не менш, нагороди будуть перераховуватися безпосередньо на баланс гравця.

Автомати схожі на Treasures of Tombs Hidden Gold

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Treasures of Tombs Hidden Gold
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Treasures of Tombs Hidden Gold
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.27 / 45
Макс. коефіцієнт:
250000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Treasures of Tombs Hidden Gold
Інтерфейс ігрового автомата Treasures of Tombs Hidden Gold Символи ігрового слота Treasures of Tombs Hidden Gold Бонусна гра ігрового апарату Treasures of Tombs Hidden Gold
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Treasures of Tombs Hidden Gold
Символ Treasures of Tombs Hidden Gold - Шукачка х2
х3
х4
х5
50
500
5000
25000

шукачка

Символ Treasures of Tombs Hidden Gold - Око (bonus, wild) х3
х4
х5
90
900
9000

Око (bonus, wild)

Символ Treasures of Tombs Hidden Gold - Фенікс х2
х3
х4
х5
25
200
2000
10000

Фенікс

Символ Treasures of Tombs Hidden Gold - Скарабей х2
х3
х4
х5
25
150
500
3750

скарабей

Символ Treasures of Tombs Hidden Gold - Сфінкс х2
х3
х4
х5
25
150
500
3750

сфінкс

Символ Treasures of Tombs Hidden Gold - Картковий туз х3
х4
х5
25
200
750

картковий туз

Символ Treasures of Tombs Hidden Gold - Картковий король х3
х4
х5
25
200
750

картковий король

Символ Treasures of Tombs Hidden Gold - Карткова дама х3
х4
х5
25
125
500

карткова дама

Символ Treasures of Tombs Hidden Gold - Картковий валет х3
х4
х5
25
125
500

картковий валет

Символ Treasures of Tombs Hidden Gold - Карткова 10 х3
х4
х5
25
125
500

карткова 10