РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Wild Hunter / Дикий мисливець

Ігровий автомат Wild Hunter

Фільми, книги, історії з життя індіанських племен залишаються популярними на протязі багатьох років, не втрачаючи своєї актуальності. В епоху стрімкого розвитку індустрії гемблинга цінитель інтерактивних розваг здатний пополювати в диких преріях, запустивши автомат Wild Hunter. Розробником чудового слота, представленого в 3D форматі, є відома компанія Playson. Тематика емулятора - життя веселого представника індіанського племені, який розважає себе полюванням і пошуком скарбів.

Безкоштовна гра на автоматі Wild Hunter

Автомат Wild Hunter приваблює яскравим тематичним оформленням. Дизайнери використовують синій і жовтий кольори, покликані символізувати відтінки неба і безкрайнього степу. Ефектний «мультяшний» стиль графіки підкреслюється грамотно підібраними анімаційними ефектами і якісним звуковим супроводом. Головний герой корчить забавні пики, розважаючи геймера. У наборі тематичної символіки - предмети побуту, релігії; зображення птахів і тварин. Могутній бізон, стрімкий орел; затишне житло індіанця - вігвам, томагавк, магічний тотем - ці предмети необхідні, щоб вижити і взяти своє.

Познайомитися з усміхненим індіанцем зможе користувач, активував пятібарабанний слот з 9-ма лініями виплат. Їх кількість гравець здатний зменшити перед запуском ігрового процесу. Потім гравець призначає на діючі лінії ставку з запропонованої градації. Обертання барабанів стартує після натискання на стартову клавішу. Завдання гравця - формувати виграшні комбінації відповідно до даних таблиці виплат. Алгоритми гри Wild Hunter містять спеціальну символіку. У ролі Wild виступає сам головний герой, який замінює рядові картинки з метою створення призових поєднань. Цікаво, що автомат має 3 розкиданих символу, що грають без прив'язки до активних лініях. Основним є індіанський тотем; поєднання магічних символів, що з'явилися на ігровому полі, приносять відмінні множники для загальної ставки.

Бонусна гра автомата Дикий Мисливець

Якщо в ході ігрового процесу на сусідніх з тотемом позиціях з'являться бізон і томагавк - додаткові розкид - запускається серія фріспінов в кількості 10 штук. Бонусна гра Wild Hunter має свої секрети: томагавк перетворюється в дикий символ, даруючи вражаючі множники для виграшних комбінацій. Створивши призове поєднання, геймер отримує шанс подвоїти нагороду - для цього варто запустити міні-раунду на ризик. Додатковий екран продемонструє 4 секретні карти; п'ята, що належить дилера, буде відкрита. Слід навмання витягти з числа перевернутих велику за значенням, вигравши подвоєння призу за успішний спин. У разі помилки сума, яка стояла на кону, згорає.

Гра Wild Hunter відрізняється чудовою сучасною графікою, наявністю символів з особливими опціями, бонусного і ризикового режимів. Дика віртуальна полювання за призами та враженнями подарує вибух позитивних емоцій і запаморочливими вражень!

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Wild Hunter
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Wild Hunter
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.27 / 45
Макс. коефіцієнт:
25000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Wild Hunter
Інтерфейс ігрового автомата Wild Hunter Символи ігрового слота Wild Hunter Бонусна гра ігрового апарату Wild Hunter
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Wild Hunter
Символ Wild Hunter - Мисливець (wild) x1
x2
х3
х4
х5
10
25
500
5000
25000

Мисливець (wild)

Символ Wild Hunter - Тотем х3
х4
х5
225
900
4500

Тотем

Символ Wild Hunter - Вігвам х3
х4
х5
250
1250
5000

вігвам

Символ Wild Hunter - Орел х3
х4
х5
125
750
2500

Орел

Символ Wild Hunter - Барабан х3
х4
х5
100
500
1250

барабан

Символ Wild Hunter - Картковий туз х3
х4
х5
50
250
750

картковий туз

Символ Wild Hunter - Картковий король х3
х4
х5
50
250
750

картковий король

Символ Wild Hunter - Карткова дама х3
х4
х5
25
100
500

карткова дама

Символ Wild Hunter - Картковий валет х3
х4
х5
25
100
500

картковий валет

Символ Wild Hunter - Карткова 10 х2
х3
х4
х5
10
25
100
500

карткова 10

Символ Wild Hunter - Томагавк (scater)

Томагавк (scater)

Символ Wild Hunter - Буйвол (scater)

Буйвол (scater)