РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Black Jack European / Європейський Блекджек

Відеопокер Black Jack European

Європейський блекджек є одним з найпоширеніших видів блекджека на поточний момент. Найчастіше в нього грають в європейських казино та ігрових клубах. Сам європейський блекджек можна сміливо назвати предком того блекджека в який грають зараз в США. Згодом потрапивши під впливу американського блекджека європейський став дуже на нього схожий, однак, він зберіг кілька важливих відмінностей.

Місцем зародження цієї карткової гри вважається Європа. Точне місце появи цієї гри невідомо, однак блекджек вперше згадується в творах відомого іспанського письменника Мігеля де Сервантеса, які були написані ще в 1601 році. Тому є всі підстави вважати що в цей час як мінімум в Іспанії вже грали в блекджек.

Найбільший внесок в популяризацію блекджека внесли французи і німці, в 18 - 19 століттях. Саме вони сформували основні правила цієї гри, яка в ті часи мала назву Vingt-et-un.

Основні правила європейського блекджека

До числа основних особливою європейського блекджека можна віднести:

Блек-джек від Redrake Gaming

Компанія redrakegaming є одним з найвідоміших сучасних виробників азартного програмного забезпечення. Гра BlackJack European була випущена цим виробником в 2018 році і отримала чималу популярність серед азартних гравців, так як має цілу низку переваг:

Зручний інтерфейс. BlackJack European від redrakegaming відрізняється дуже зручним і зрозумілим інтерфейсом, розібратися в якому не складе ніяких труднощів. При його створенні враховані всі тонкощі і нюанси, тому грати просто і захоплююче.

Багатомовність. Даний виробник розраховувати на якомога більшу аудиторію, тому гра відрізняється багатомовність. Інтерфейс переведений на велику кількість мов, серед яких: англійська, іспанська, французька, німецька, російська, турецька та багато інших.

Демо версія. Спеціально для тих, хто бажає ознайомитися з особливостями даної гри перед тим як ставити реальні гроші існує демо-режим. Він дозволяє швидко розібратися в усіх аспектах цієї азартної гри.
Відмінний дизайн. Гра відрізняється дуже продуманим дизайном, в якому враховані всі основні деталі, що робить гру в неї особливо приємною.

Мультивалютність. Граючи на гроші можна використовувати різні валюти. Тут доступні євро, американські долари, британські фунти, японські ієни, китайські юані і багато інших. Усього доступно більше 100 різних сучасних валют.

Мобільна версія. У BlackJack European від компанії redrakegaming є спеціальна версія для смартфонів і планшетів, яка має всі ті ж функції і можливості що і версія для персональних комп'ютерів. Тому ви завжди зможете зіграти в неї зі свого мобільного пристрою.
Наявність цих достоїнств і робить BlackJack European від redrakegaming відмінним вибором для тих хто любить сучасні азартні ігри.

Last Updated: 22 Липня, 2020
Оцініть ігровий автомат Black Jack European
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІДЕО ПОКЕРУ Black Jack European
платформа:
Redrake Gaming
колода:
52 карти
Мін. комбінація:
Вальт
Джокер:
немає
Тип покеру:
відеопокер
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на руку min / max:
0.25 / 10
Макс. коефіцієнт:
4000
Скріншоти ВІДЕО ПОКЕРУ Black Jack European
Інтерфейс ігрового автомата Black Jack European Символи ігрового слота Black Jack European Бонусна гра ігрового апарату Black Jack European