РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Dragon Sisters / Сестри Дракони

Ігровий автомат Dragon Sisters

Ігровий слот Dragon Sisters є успішним творінням компанії Push Gaming. Він переносить учасника в фантастичний світ, де правлять дракони. Щоб підпорядкувати собі могутніх створінь, слід мати магічними здібностями. Приборкання вогнедишних рептилій обернеться чималою вигодою, адже, як відомо, вони володіють незліченними багатствами, що збирають на протязі всього свого життя, і не охоче діляться зі сторонніми.

Онлайн-автомат Dragon Sisters відмінна можливість забрати скарби і розпорядитися ними на свій розсуд. Тематика розкривається за допомогою барвистою візуалізації. На задньому фоні зображений високий замок, де і живуть головні персонажі. Музичне наповнення підвищує емоційний фон ігрового апарату.

Безкоштовна гра автомата Dragon Sisters

Але не тільки сюжетом буде цікавий безкоштовний онлайн автомат Сестри Дракони, його унікальність полягає в наявність 2-х ігрових майданчиків. На екрані вони розташовуються один над одним. Кожна оснащена 5-ю барабанами, і загальна кількість становить - 10. Кожне поле має по 25 ліній виплат, в результаті чого призові комбінації формуються 50 способами. Це значно вигідніше, якби майданчик була всього одна.

Згідно з сюжетом онлайн-автомата Dragon Sisters тематичними символами є яйця драконів кількох кольорів, меч, спис, щит, срібна корона. Також на верхньому ігровому полі присутній портрет темноволосої дівчата - Сестри темряви і червоного дракона. На нижньому - символічний ряд доповнює Сестра світла і крилатий ящір блакитного кольору. Вони формують виграшні поєднання на активних лініях. Для отримання виплати в слот-автоматі Dragon Sisters необхідно не менше 3-х ідентичних знаків, розташованих один біля одного. Сума виграшу залежить від кількості картинок в комбінації. Ризик-гра не передбачена, тому приз відразу переводиться на баланс.

Бонусна гра автомата Сестри Драконів

Різноманітність ігрового процесу додають бонусні ігри. У слот-автоматі Dragon Sisters діють спеціальні символи. Напис Wild - це, природно, дикий знак. Він може самостійно складати призові поєднання. Ще одна його функція полягає в заміні відсутніх елементів, для завершення вдалої комбінації.

Поява міфічних істот на барабанах активує бонусні опції. Red Dragon Respin включається після випадання на верхньому ігровому полі червоного дракона і приносить безкоштовне обертання, що реалізується на нижньому майданчику. При цьому барабан, де випав символ, заповнюється Вайлд. Раунд Blue Dragon Respins складається з повторного запуску, і проходить на верхніх барабанах, і дикі знаки займають будь-які позиції. Під час бонусних турів Wild фіксуються на своїх місцях до закінчення Респін.

Віртуальний слот Dragon Sisters - унікальна модель, що обов'язково зацікавить азартних гравців. Ігровий процес буде неймовірно емоційним і прібільним.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Dragon Sisters
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 511 голосів, середнє: 3,55 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Dragon Sisters
платформа:
Push Gaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
2х5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 100
Макс. коефіцієнт:
1500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Dragon Sisters
Інтерфейс ігрового автомата Dragon Sisters Символи ігрового слота Dragon Sisters Бонусна гра ігрового апарату Dragon Sisters
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Dragon Sisters
Символ Dragon Sisters - Wild х3
х4
х5
200
500
1500

Wild

Символ Dragon Sisters - Сестра вогонь х3
х4
х5
200
500
1500

сестра вогонь

Символ Dragon Sisters - Сестра лід х3
х4
х5
200
500
1500

сестра лід

Символ Dragon Sisters - Корона х3
х4
х5
100
200
500

корона

Символ Dragon Sisters - Щит х3
х4
х5
100
160
400

щит

Символ Dragon Sisters - Меч х3
х4
х5
60
120
200

меч

Символ Dragon Sisters - Спис х3
х4
х5
60
120
200

спис

Символ Dragon Sisters - Червоне яйце х3
х4
х5
40
60
100

червоне яйце

Символ Dragon Sisters - Помаранчеве яйце х3
х4
х5
40
60
100

Помаранчеве яйце

Символ Dragon Sisters - Жовте яйце х3
х4
х5
20
40
80

жовте яйце

Символ Dragon Sisters - Зелене яйце х3
х4
х5
20
40
80

зелене яйце

Символ Dragon Sisters - Блакитне яйце х3
х4
х5
20
40
80

блакитне яйце

Символ Dragon Sisters - Червоний дракон (Bonus)

Червоний дракон (Bonus)

Символ Dragon Sisters - Синій дракон (Bonus)

Синій дракон (Bonus)