РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Hockey Hero / Герой хокею

Ігровий автомат Hockey Hero

У 2016 році спортивна колекція відео слотів поповнилася новим екземпляром. Компанія Push Gaming презентувала публіці ігровий автомат Hockey Hero. Слот присвячений хокею з шайбою. Так що у гравців є шанс опинитися в команді хокеїстів і перемогти в цій захоплюючій грі. Для цього в функціоналі безкоштовного ігрового апарату Hockey Hero є всі необхідні опції: спеціальні символи, бонусна гра, фрі-спини з особливими характеристиками.

Безкоштовна гра на автоматі Hockey Hero

Безкоштовний ігровий автомат Hockey Hero - це 5-барабанний ігровий автомат, в якому 40 ліній. Всі лінії задіяні в ігровому процесі за замовчуванням, тому в раунді формується єдина ставка. Гравцеві надається можливість на спеціальному полі вказати величину ставки. І відразу ж вона висвічується на спеціальному табло. І базові, і спецсимволи мають відношення до хокейної темі.

Навіть карти виглядають так, немов нанесені на льодовий майданчик. Найвищий коефіцієнт виграшу доступний тільки при максимальній ставці. У Hockey Hero діє дикий символ - зображення золотого кубка. Вайлд замінює на ігровій лінії будь-яке зображення, якщо це необхідно для перемоги в раунді. Розкиданим символом є ворота. Якщо 3 Скаттер випадають на ігровому полі, запускається функція безкоштовних обертань. Гравцеві доступно 5 фрі-спинив. Протягом безкоштовного циклу Scatter не випадають, а значить, фрі-спини не можуть продовжуватися. Зате виграші, що формуються на даному етапі, можуть зростати за рахунок додаткових множників, що визначаються випадковим способом.

Бонусна гра апарату Герой хокею

Крім безкоштовного етапу, розробники вмістили в автомат Hockey Hero ще одну бонусну гру - Hold and Respin. Її активація можлива після того, як на 1-му зліва барабані в повний зріст з'являється зображення будь-якого з 3-х хокеїстів: в червоною, зеленою або синій формі. Барабан з хокеїстом фіксується і не прокручується, а інші роблять один повторний безкоштовний спин. Здатністю залишатися на вертикалях наділені і випадають на цьому етапі Вайлд. Якщо в Респін випадає ще символ з хокеїстом, гравцеві нараховується ще одне повторне обертання.

Інтерфейс безкоштовного автомата Герой хокею русифікований. Тому навігація в грі зрозуміла кожному. Значно допомагає познайомитися з правилами слота і дізнатися властивості символів спеціальна інформаційна сторінка. Серед налаштувань моделі - регулювання параметрів авто гри, ліміту програшу та виграшу. Можна відкоригувати звукові ефекти, щоб надати грі достовірні спортивні емоції. Особливість слота Хокей - управління є як з традиційною панелі, так і з вертикальною панелі зліва від екрану під час перегляду інформаційного розділу. Автомат Hockey Hero прекрасно оформлений. Він зручний у використанні. Модель містить кілька бонусних опцій, серед яких особливої ​​видовищністю виділяються повторні спини.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Hockey Hero
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 4,25 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Hockey Hero
платформа:
Push Gaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
40
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.4 / 100
Макс. коефіцієнт:
625
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Hockey Hero
Інтерфейс ігрового автомата Hockey Hero Символи ігрового слота Hockey Hero Бонусна гра ігрового апарату Hockey Hero
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Hockey Hero
Символ Hockey Hero - Червоний хокеїст х2
х3
х4
х5
10
100
375
625

червоний хокеїст

Символ Hockey Hero - Синій хокеїст х2
х3
х4
х5
7.5
62.5
250
500

синій хокеїст

Символ Hockey Hero - Зелений хокеїст х2
х3
х4
х5
5
37.5
125
375

зелений хокеїст

Символ Hockey Hero - Шолом x3
х4
х5
25
75
300

шолом

Символ Hockey Hero - Ковзани x3
х4
х5
25
75
250

ковзани

Символ Hockey Hero - Шайба x3
х4
х5
12.5
50
187.5

шайба

Символ Hockey Hero - Картковий туз x3
х4
х5
10
37.5
125

картковий туз

Символ Hockey Hero - Картковий король x3
х4
х5
10
37.5
125

картковий король

Символ Hockey Hero - Карткова дама x3
х4
х5
7.5
25
75

карткова дама

Символ Hockey Hero - Картковий валет x3
х4
х5
7.5
25
75

картковий валет

Символ Hockey Hero - Ворота (Scatter)

Ворота (Scatter)

Символ Hockey Hero - Кубок (Wild)

Кубок (Wild)