РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Humpty Dumpty / Шалтай Базікай

Ігровий автомат Humpty Dumpty

Компанія Push Gaming вирішила потішити гравців, розробивши відіслати Humpty Dumpty. Його веселий сюжет знайомий багатьом користувачам з дитинства завдяки вірша Самуїла Маршака про Дурниця. У ньому поет переказав фольклорні потішки англійців. Сюжет безкоштовного слота Шалтай Базікай дозволив з'єднати в його тематиці історичні та веселі мотиви. Тому і зовні, і по функціоналу вийшов колоритний і захоплюючий ігровий апарат в який ви можете грати безкоштовно онлайн в залі Асік Про.

Безкоштовна гра на автоматі Humpty Dumpty

На 5-ти барабанах автомата Humpty Dumpty розміщені 25 ліній для формування комбінацій. Всі лінії постійно активні. Внаслідок цього ставки по ним рівні. Новоутворена на ігровій лінії комбінація стає виграшною, якщо в ній 3-5 однакових символів, почалася вона на лівому крайньому барабані і не переривається. Якщо в раунді утворилося кілька призових поєднань, виграш по ним підсумовується. Величина виграшного коефіцієнта визначається величиною ставки. Найвищий коефіцієнт Humpty Dumpty - х2000 при максимальній ставці.

Символи автомата - це герої історії про Дурниця. Є серед них і спеціальні картинки. Scatter - це портрет головного героя, Шалтая-Болтая. Він випадає виключно на середньому барабані. Зайнявши вертикаль повністю, він активує серію безкоштовних обертань, що складається з 6-ти спинив.

Вайлд виступають ложки, зображені наперекрест. Wild доповнює неповні поєднання, замінюючи в них будь-які зображення. З появою Вайлда пов'язана опція Falling Wilds. Вертикаль, на якій випав Wild, здійснює повторний спин. Якщо ложки випали у верхній барабанної осередку, то спинив буде 3 - поки дикий символ не зникне з ігрового поля. При неодноразовому появі Вайлд падіння барабана триватиме.

Бонусна гра апарату Шалтай Базікай

Особливі властивості закріплені за зображенням серця. Це колекційний знак, його потрібно накопичувати від раунду до раунду. Випадає серце лише в безкоштовній бонусної грі і фрі-спинах і на барабанах з 2-го по 4-ий. Кожна поява картинки підраховується на спеціальному лічильнику. Коли на вертикалі назбирається 3 сердечка, він заповнюється Wild-символом і блокується на час фрі-спинив.

Відіслати Humpty Dumpty зручний в грі. Інтерфейс русифікований. Вся інформація про правила формування успішних комбінацій, отримання призових опцій і про їх властивості детально викладена в довідковому відділі ігрового автомата. Там же можна дізнатися градацію виплатних коефіцієнтів, схеми ліній. Усередині довідкового відділу є панель, з якої вносяться корективи в настоянки звуку, параметри Автогри, тут же є регулювання ставки і лімітів виграшу-програшу.

Весела атмосфера, барвиста графіка, привабливий функціонал і рівень повернення в 96,47% - це істотні причини для того, щоб вибрати безкоштовний ігровий автомат Humpty Dumpty для розваги.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Humpty Dumpty
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 57 голосів, середнє: 4,29 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Humpty Dumpty
платформа:
Push Gaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 100
Макс. коефіцієнт:
20
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Humpty Dumpty
Інтерфейс ігрового автомата Humpty Dumpty Символи ігрового слота Humpty Dumpty Бонусна гра ігрового апарату Humpty Dumpty
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Humpty Dumpty
Символ Humpty Dumpty - Король х3
х4
х5
4
8
20

король

Символ Humpty Dumpty - Королева х3
х4
х5
2
4
12

Королева

Символ Humpty Dumpty - Капітан х3
х4
х5
2
4
12

капітан

Символ Humpty Dumpty - Кінь х3
х4
х5
1.4
3
6

кінь

Символ Humpty Dumpty - Кухарка х3
х4
х5
1.4
3
6

кухарка

Символ Humpty Dumpty - Картковий туз х3
х4
х5
1
2
4

картковий туз

Символ Humpty Dumpty - Картковий король х3
х4
х5
0.6
1.2
3.2

картковий король

Символ Humpty Dumpty - Карткова дама х3
х4
х5
0.6
1.2
3.2

карткова дама

Символ Humpty Dumpty - Картковий валет х3
х4
х5
0.4
0.8
2

картковий валет

Символ Humpty Dumpty - Карткова 10 х3
х4
х5
0.4
0.8
2

карткова 10

Символ Humpty Dumpty - Scatter

Scatter

Символ Humpty Dumpty - Шалтай Базікай (wild)

Шалтай Базікай (wild)