РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Ice Breaker / Криголам

Ігровий автомат Ice Breaker

Запустивши ігровий автомат Ice Breaker, кожен користувач зможе відчути себе справжнім рятувальником. Компанія Push Gaming втілила тему з гумором. Тому звільняти доведеться рибок, які опинилися під шаром льоду. Незвичайний сюжет барвисто оформлений - в 3D форматі тропічні рибки виглядають особливо колоритно. У список опцій слота входять спеціальні символи, безкоштовні спини, бонусний етап і додаткові множники. В ігровому клубі Асік Про ви можете грати в ігровий автомат Криголам абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Безкоштовна гра на автоматі Ice Breaker

У безкоштовному ігровому автоматі Ice Breaker 5 барабанів, на яких картинки розташовані за схемою 5х3. Ліній немає. Замість традиційного лінійного принципу в слоті заявлені можливі 243 способу отримати вдале поєднання. Для цього 3-5 однакових картинок повинні опинитися в сусідніх віконцях, починаючи з 1-го барабана зліва. За один оберт можна отримати кілька призових поєднань.

Серед символів Ледокола - базові зображення і малюнки з особливими властивостями. Ціна базового символу визначається зазначеної в раунді ставкою: чим вище ставка, тим солідніше коефіцієнти. Зображення перлини в мушлі виконує роль Вайлда. Wild на 1-му машині не випадає. Властивостями Скаттер володіє зображення молота. Scatter активний на непарних вертикалях. Поява 2-х Скаттер запускає в автоматі Ice Breaker 6 безкоштовних спинив.

Бонусна гра апарату Криголам

У бонусної грі на автоматі Криголам в безкоштовних вирощених ставку робить сама гра. Спини відбуваються в автоматичному режимі. В цей час на екрані з'являються лише Вайлд і рибки, карткові знаки відсутні. Повторне випадання 3-х молотів означає продовження циклу фрі-спинив.

Видовищною і виграшною є опція Collapsing Reels. Якщо на барабані випадає 2-3 ідентичних символу, вони обрушуються, з'єднуючись в загальну картинку. На єдиному зображенні з'являється множник, який залежить від кількості обрушилися картинок і враховується при нарахуванні виграшу. Вивільнені після впали зображень місця заповнюються заново, і серед отриманих поєднань знову може статися опція Collapsing Reels. Головна функціональна особливість слота - опція Collapsing Reels: це видовищно, вигідно і незвично.

Ігровий автомат Ice Breaker адаптований під російськомовних клієнтів. Управління слотом зрозуміло кожному. Окремі питання за правилами гри розглядаються в довідковому відділі. Гравця детально інформують про коефіцієнти виплат і властивості спецсимволов.

Серед налаштувань автомата є можливість підкоригувати якість звуку, додати / прибрати музичний супровід і звукові ефекти, зробити настройку кількості обертань в Автогрі і межа програшного і виграшного ліміту. Незвичайна подача теми підводного світу, популярної в ігровому просторі, прекрасно поєднується в автоматі Ice Breaker (Криголам) з барвистим оформленням і виграшним функціоналом.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Ice Breaker
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Ice Breaker
платформа:
Push Gaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
243 ways
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 100
Макс. коефіцієнт:
1000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Ice Breaker
Інтерфейс ігрового автомата Ice Breaker Символи ігрового слота Ice Breaker Бонусна гра ігрового апарату Ice Breaker
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Ice Breaker
Символ Ice Breaker - Червона риба х3
х4
х5
100
300
1000

Червона риба

Символ Ice Breaker - Помаранчева риба х3
х4
х5
80
240
600

Помаранчева риба

Символ Ice Breaker - Жовта риба х3
х4
х5
80
200
400

жовта риба

Символ Ice Breaker - Зелена риба х3
х4
х5
60
120
300

Зелена риба

Символ Ice Breaker - Пурпурова риба х3
х4
х5
40
100
200

пурпурова риба

Символ Ice Breaker - Картковий туз х3
х4
х5
20
40
80

картковий туз

Символ Ice Breaker - Картковий король х3
х4
х5
20
40
80

картковий король

Символ Ice Breaker - Карткова дама х3
х4
х5
20
40
80

карткова дама

Символ Ice Breaker - Картковий валет х3
х4
х5
20
40
80

картковий валет

Символ Ice Breaker - Карткова 10 х3
х4
х5
20
40
80

карткова 10

Символ Ice Breaker - молюсків (wild)

Молюск (wild)

Символ Ice Breaker - Молоток (scatter)

Молоток (scatter)