РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Power Force Heroes / Сильні герої

Ігровий автомат Power Force Heroes

Компанія Push Gaming порадувала шанувальників мальованих історій про супергероїв, які рятують світ від лиходіїв, випуском барвистого ігрового автомата Power Force Heroes. У центрі сюжету команда з 5 чоловік, задався метою зберегти рідне місто від руйнувань і направили на її реалізацію всі свої сили. Учасник виявиться в засекреченому центрі, де збираються діючі персонажі. Барвиста візуалізація і музичне наповнення апарату створює позитивну атмосферу.

Безкоштовна гра на автоматі Power Force Heroes

У безкоштовному онлайн-апараті Power Force Heroes центром подій стали 5 барабанів, що обертають 25 ліній. разом вони утворюють ігровий майданчик. Під нею розташовуються клавіші управління. З їх допомогою здійснюється старт гри, визначається кількість кредитів і включається авто-режим. Відкривши спеціальний розділ можна ознайомитися з правилами ігрового автомата.

Тематичними символами в онлайн автоматі Power Force Heroes є Commando, Strong, Fire, Speed, Gadget. Ім'я кожного героя вказує на його унікальні здібності. Доповнюють набір карткові знаки. Зображення випадають на барабанах, як поодинці, так і по кілька штук, ланцюжками. Персонажі можуть становити на ігровому полі великий блок, що займає одночасно 9 осередків.

Бонусна гра автомата Герої

При формуванні комбінацій кожен елемент зараховується окремо. У призовому поєднанні може бути від 3-х до 5 однакових картинок. З особливих символів в ігровому процесі в слот-автомата Power Force Heroes задіяний вайлд. Він становить вигідні комбінації. Ще вона його роль полягає в заміні відсутніх знаків. Не обійшлося тут без бонусного символу. Power Force Bonus з'являється на 3-х центральних барабанах і являє собою великий блок, що складається з 9 квадратів. У кожному вказані цифри +1, +2, +3, що позначають число безкоштовних обертань. Кількість фріспінов визначає видима частина символу. Раунд Heroes Take Over передбачає реалізацію отриманих призових ігор і має додаткову опцію.

Закінчення кожного обертання знаменується тим, що з ігрового поля забирається один картковий знак. Коли залишаються тільки портрети супер героїв, гра переходить в режим Super Spin Feature. Його особливість в наявність символи великого розміру, що займають 9 позицій, і обертаються на центральних барабанах. Завдяки призовим опцій результативність ігрового процесу значно зростає.

В онлайн-автоматі Power Force Heroes проводитися розіграш відразу 2-х накопичувальних джек-потів. Їх можна забрати, тільки граючи на реальні ставки. Silver Jackpot Trigger розігрується в основній грі. Спеціальний знак з'являється на 1, 3 і 5 барабанах. Для перемоги необхідно наявність всіх зображень. Аналогічні умови для отримання Gold Jackpot Trigger, але розігрується він в раунді безкоштовних обертань. Колоритні персонажі і оригінальні призові опції ігрового автомата Power Force Heroes забезпечать учаснику захоплююче дозвілля.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Power Force Heroes
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Power Force Heroes
платформа:
Push Gaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 100
Макс. коефіцієнт:
800
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Power Force Heroes
Інтерфейс ігрового автомата Power Force Heroes Символи ігрового слота Power Force Heroes Бонусна гра ігрового апарату Power Force Heroes
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Power Force Heroes
Символ Power Force Heroes - Wild х3
х4
х5
80
280
800

Wild

Символ Power Force Heroes - Сильний герой х3
х4
х5
80
280
800

сильний герой

Символ Power Force Heroes - Вогненний герой х3
х4
х5
60
200
400

Вогняний герой

Символ Power Force Heroes - Герой технар х3
х4
х5
60
100
320

герой технар

Символ Power Force Heroes - Герой командир х3
х4
х5
40
80
200

герой командир

Символ Power Force Heroes - Швидкісний герой х3
х4
х5
40
60
100

швидкісний герой

Символ Power Force Heroes - Картковий туз х3
х4
х5
8
20
40

картковий туз

Символ Power Force Heroes - Картковий король х3
х4
х5
8
20
40

картковий король

Символ Power Force Heroes - Карткова дама х3
х4
х5
8
20
40

карткова дама

Символ Power Force Heroes - Картковий валет х3
х4
х5
8
20
40

картковий валет

Символ Power Force Heroes - Bonus

Bonus