РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Power Force Villains / Лиходії

Ігровий автомат Power Force Villains

Компанія Push Gaming пропонує увазі своїх шанувальників безкоштовний ігровий автомат Power Force Villains з цілою когортою лиходіїв в асортименті. Крім оригінальності тематики гравців чекає маса приємних сюрпризів, які роблять гру дуже цікавою і захоплюючою.

Персонажі безкоштовного ігрового автомата Power Force Villains - кілька колоритних лиходіїв: Сильний лиходій, Вогняний лиходій, Лиходій-технар, Лиходій-шпигун і Лиходій-клоун. Всі вони тусуються на ігровому полі в якості символів. Крім того, присутні і карткові номінали. Поле розташовується на тлі загадкової лабораторії, в якій дуже багато різними таємничими приладами.

Безкоштовна гра автомата Power Force Villains

В автоматі Power Force Villains є 5 барабанів і 25 виплатних ліній, вибирати що недозволені - вони все активні постійно. Загальна ставка не може бути менше 0,25 і більше 100,00 кредитів. Рядові символи складаються в цінні комбінації при дотриманні деяких умов: якщо аналогічні картинки в кількості, передбаченій в таблиці виплат, стають на позиції ігровій лінії поспіль, починаючи з крайньої лівої вертикалі.

Всі елементи випадають на барабанах суцільними довгими смугами. Але іноді може з'явитися цілий блок однакових зображень 3х3. При підрахунку винагороди кожна клітинка зараховується як окремий елемент. На всіх барабанах є 2 таємничих символу, С ним може проявитися будь-який елемент, крім бонусу і джекпотів. Якщо на екрані ще присутні таємничі знаки - то вони стануть аналогічними. Поява Вайлда на барабанах значно збільшує шанси формування призових комбінацій. Крім того, дикий символ і сам може створювати оплачувані поєднання.

Бонусна гра автомата Лиходії

Поява на полі бонусу виглядає грандіозно. Він є тільки на трьох центральних барабанах і займає відразу 9 позицій, запускаючи бонусний раунд Лиходії нападають !, навіть якщо видно тільки частину бонусу. У кожній видимої осередку бонусу загоряється напис: +1, +2 або +3 синього або зеленого кольору - це означає, що користувачеві присуджується 1, 2 або 3 безкоштовних обертання або супер-обертання. З кожним безкоштовним спіном з осередків зникає один вид королівських символів - від валета до туза. Коли залишаються тільки портрети лиходіїв, починаються супер-обертання. У них беруть участь тільки елементи величиною 3х3 з зображеннями героїв. Вайлд в цій грі участі не приймають.

Апофеозом гри Power Force Villains є 2 прогресивних джекпоту - Force і Power. Срібний тригер може випасти на барабанах 1, 3 або 5 під час основної гри. Три таких знака присуджують силовий джекпот. Золотий тригер також може випасти на барабанах 1, 3 або 5, але тільки під час фрі-спинив і супер-обертань. 3 золотих тригера видадуть потужний джекпот.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Power Force Villains
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 510 голосів, середнє: 4,30 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Power Force Villains
платформа:
Push Gaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 100
Макс. коефіцієнт:
1000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Power Force Villains
Інтерфейс ігрового автомата Power Force Villains Символи ігрового слота Power Force Villains Бонусна гра ігрового апарату Power Force Villains
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Power Force Villains
Символ Power Force Villains - Wild х3
х4
х5
40
280
1000

Wild

Символ Power Force Villains - Сильний лиходій х3
х4
х5
40
280
1000

сильний лиходій

Символ Power Force Villains - Вогненний лиходій х3
х4
х5
40
200
600

Вогняний лиходій

Символ Power Force Villains - Злодій-технар х3
х4
х5
20
100
400

Злодій-технар

Символ Power Force Villains - Злодій-шпигун х3
х4
х5
20
80
200

Злодій-шпигун

Символ Power Force Villains - Злодій-клоун х3
х4
х5
20
40
100

Злодій-клоун

Символ Power Force Villains - Картковий туз х3
х4
х5
16
36
60

картковий туз

Символ Power Force Villains - Картковий король х3
х4
х5
12
32
48

картковий король

Символ Power Force Villains - Карткова дама х3
х4
х5
8
28
40

карткова дама

Символ Power Force Villains - Картковий валет х3
х4
х5
4
20
40

картковий валет

Символ Power Force Villains - Bonus

Bonus