РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Star Fall / Зоряне падіння

Ігровий автомат Star Fall

Існує багато цікавих ігрових автоматів, від компанії Push Gaming. Більшість з них розроблені за сучасними параметрами, такими як тривимірна графіка, якісний інтерфейс і захоплюючий сюжет. Відіслати під назвою Star Fall якраз відноситься до багатофункціональних і цікавим автоматам.

Тематика слота Star Fall фруктова, ось тільки розкрита вона за допомогою новітніх технологій і якісного графічного оформлення. Безкоштовний ігровий автомат вмістив в собі задатки класичного відіслати і найпопулярніших сучасних функцій. Фруктовий коктейль дозволить гравцеві не надто зациклюватися на дрібницях сюжету, а налаштуватися на якісний ігровий процес.

Безкоштовна гра на автоматі Star Fall

Оформлення автомата Star Fall відповідає нинішнім вимогам. Графіка представлена ​​в тривимірному режимі, що дозволяє насолоджуватися анімаційними ефектами і неймовірно реалістичними ігровими діями. Тематика геймплея розкривається в його символах, загалом оформленні та музичному супроводі. Так, протягом всієї гри буде підбадьорювати весела мелодія.

Ігровий автомат здасться Вам простим і зрозумілим у використанні, якщо останній перед початком гри ознайомиться з особливостями управління. Для початку слід вивчити вкладку теоретичних даних, тому як правила в кожному автоматі свої. Ознайомившись з ними, можна переходити до вибору ставок, що впливають на підсумкову суму виграшу. Чим більшою виявиться ставка, тим більший приз належить гравцеві. Кількість ліній апарату Star Fall залишається завжди незмінним і дорівнює 25. Після цього можна приступати до прокрутити, що виконуються в ручному або автоматичному режимах.

Бонусна гра апарату Зоряне падіння

Всі автомати фірми Push Gaming задіють спецсімволіку, і відіслати Зоряне падіння не виняток. До особливим знакам ставляться зображення зірки і монети. Перша виступає в ролі Вайлда, що допомагає їй замінювати собою будь-які невідповідні ігрові знаки на барабанах, гарантуючи складання виграшних комбінацій.

Розкидному символ, смуга монет, з'являється виключно на середньому барабані і активує функцію призових прокрутити. Ряд тематичних символів представлений картинками діаманта, дзвіночка, кавуна, вишні, винограду, лимона. Є в грі і карткові номінали, що обіцяють найменші можливі за розмірами винагороди, зате вони випадають частіше.

Щоб урізноманітнити ігрові дії для гравця, досить надати йому шанс на бонусний тур, що і зроблено в даному слоті. Для його активації необхідно заповнити середній барабан картинками-Скаттер, після чого запускаються безкоштовні обертання. Їх кількість завжди 6. У момент бонусних спинив відображаються колекційні монети, що можуть з'являтися на 2, 3 або 4 барабанах і колекціонувати. Як тільки це відбудеться, барабан блокується Вайлд, і у гравця збільшуються шанси на отримання дійсно гідних нагород.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Star Fall
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 4,50 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Star Fall
платформа:
Push Gaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 100
Макс. коефіцієнт:
2000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Star Fall
Інтерфейс ігрового автомата Star Fall Символи ігрового слота Star Fall Бонусна гра ігрового апарату Star Fall
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Star Fall
Символ Star Fall - Діамант х3
х4
х5
400
800
2000

діамант

Символ Star Fall - Дзвіночок х3
х4
х5
200
400
1200

дзвіночок

Символ Star Fall - Кавун х3
х4
х5
200
400
1200

кавун

Символ Star Fall - Вишні х3
х4
х5
140
300
600

вишні

Символ Star Fall - Виноград х3
х4
х5
140
300
600

Виноград

Символ Star Fall - Лимон х3
х4
х5
100
200
400

лимон

Символ Star Fall - Картковий туз х3
х4
х5
60
120
320

картковий туз

Символ Star Fall - Картковий король х3
х4
х5
60
120
320

картковий король

Символ Star Fall - Карткова дама х3
х4
х5
40
80
200

карткова дама

Символ Star Fall - Картковий валет х3
х4
х5
40
80
200

картковий валет

Символ Star Fall - Wild

Wild