РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Ultimate Dream Team / Футбольна команда

Ігровий автомат Ultimate Dream Team

Багато виробників ігрової продукції можуть похвалитися дійсно захоплюючими сюжетами в своїх автоматах, і фірма Push Gaming відноситься до таких. Її відео слот Ultimate Dream Team розповідає про яскраве і найвідомішому виді спорту - футболі.

Безкоштовна гра на автоматі Ultimate Dream Team

Гравцеві пропонується переміститися на час до лав уболівальників на віртуальний стадіон і просто насолодитися незабутньою грою. Вас чекають знамениті футбольні зірки з яких ви повинні скласти свою футбольну команду і обійти своїх суперників на газоні стадіону. Даний автомат відмінно підійде для всіх любителів спорту і бажаючих хоча б один раз побувати на справжньому футбольному матчі.

Важливою характеристикою будь-якого апарату (і Ultimate Dream Team не виняток) є якісна графіка. У цьому Відеослоти гравець переміститься на заповнений стадіон, де з хвилини на хвилини розгорнеться футбольний матч. Щоб максимально точно передати атмосферу матчу в графічному оформленні використовуються яскраві кольори, анімаційні ефекти. Мало того, геймплей Ultimate Dream Team задіє музичний супровід, завдяки чому грати стає ще цікавіше.

Щоб гра була легкою і зрозумілою, рекомендується спершу ознайомитися з принципами управління. Для початку необхідно активувати вкладку теорії, тому що в ній розписано, що саме повинен робити гравець, щоб вигравати. Далі слід вибрати відповідну ставку, від неї залежить, яких розмірів призові пізніше будуть покладатися.

Що стосується ліній, то їх число залишається нерегульованим і завжди дорівнює 25. Підготувавшись до ігрових процесів, можна переходити до початку запуску барабанів, що виконується ручним і автоматичним способом. Останній підходить для тих, хто любить грати за встановленими ставками і не змінює настройки апарату.

Бонусна гра апарату Футбольна Команда

Символіка слота зображена тематичними і картковими картинками, серед яких є особливі. До них відноситься вайлд у вигляді золотого м'яча, що вміє замінювати собою інші картинки і дозволяє утворюватися більшій кількості комбінацій. Ще до спецсимволи відноситься сорочка, що утворює переможні склади без прив'язки до певних активним лініях. Звичайними сюжетними картинками виступають футболісти, що гарантують певних розмірів призові. Природно, що найменші виплати покладаються за лінії з картковими номіналами, тому як вони з'являються на рядах найчастіше.

Що стосується доповнень в автоматі, то їх тут два. Перше можна активувати за допомогою Скаттер, що відкрилися на 1, 3 і 5 барабанах. За це присуджується 5 безкоштовних прокрутити, ставки за них виконуються автоматично. Друга особливість полягає в турі Команда Мрії, що відкривається випаданням трьох менеджерів на 2, 3 і 4 вертикальних позиціях. Перед користувачем з'явиться зелене поле з ігровими позиціями, що він повинен відкривати, отримуючи деякі виграші.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Ultimate Dream Team
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 4,50 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Ultimate Dream Team
платформа:
Push Gaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 100
Макс. коефіцієнт:
2000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Ultimate Dream Team
Інтерфейс ігрового автомата Ultimate Dream Team Символи ігрового слота Ultimate Dream Team Бонусна гра ігрового апарату Ultimate Dream Team
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Ultimate Dream Team
Символ Ultimate Dream Team - М'яч (Wild) х2
х3
х4
х5
80
600
1200
2000

М'яч (Wild)

Символ Ultimate Dream Team - Роналдо х2
х3
х4
х5
80
600
1200
2000

Роналдо

Символ Ultimate Dream Team - Левандовський х3
х4
х5
200
400
1000

Левандовський

Символ Ultimate Dream Team - Роналдинио х3
х4
х5
200
400
1000

Роналдинио

Символ Ultimate Dream Team - Фіолетовий футболіст х3
х4
х5
100
300
800

фіолетовий футболіст

Символ Ultimate Dream Team - Синій футболіст х3
х4
х5
40
200
400

синій футболіст

Символ Ultimate Dream Team - Ноер х3
х4
х5
20
200
400

Ноер

Символ Ultimate Dream Team - Картковий туз х3
х4
х5
20
100
200

картковий туз

Символ Ultimate Dream Team - Картковий король х3
х4
х5
8
40
140

картковий король

Символ Ultimate Dream Team - Карткова дама х3
х4
х5
8
40
140

карткова дама

Символ Ultimate Dream Team - Картковий валет х3
х4
х5
8
40
120

картковий валет

Символ Ultimate Dream Team - Менеджер (Scatter)

Менеджер (Scatter)

Символ Ultimate Dream Team - Сорочка (Bonus)

Сорочка (Bonus)

Символ Ultimate Dream Team - x2 (Wild)

x2 (Wild)

Символ Ultimate Dream Team - x3 (Wild)

x3 (Wild)