РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД

рулетка

З усіх азартних ігор рулетка сама фотогенічна. Тому її так люблять використовувати режисери в фільмах про красиве життя в Лас-Вегасі. Але рулетка також і найдемократичніша, оскільки в ній, як ніде, система розподілу виграшів прозора і зрозуміла. Ось колесо з номерами, ось кулька. Досить поставити на один або кілька номерів, або навіть на колір. Якщо кулька буде згоден, то приз в кишені.

Рулетка так само проста, як і приваблива. Дивно, що її придумали порівняно недавно в XIX столітті. Обертається колесо, в протилежну сторону запускається кулька. До зупинки він повинен за класичними правилами зробити хоча б три оберти, перш ніж потрапити на одну з 37 лунок (або 38 в американській версії). Принцип нескладний: чим менша ймовірність результату, передбаченого гравцем, тим більше він отримує в разі успіху.

Можна поставити на одне єдине число. Тоді ймовірність буде вкрай мала, зате виплати казкові. А можна на колір. У цьому випадку шанси 50 на 50, але і витрати ледь покриються. Це загальна стратегія, але є ще й важливі деталі.

Види онлайн рулетки в онлайн режимі

У європейській різновиди рулетки присутній одна не системна осередок зеро. В американській 2 зеро. Несистемні тому, що якщо вони випадуть, ставка на колір не зіграє в будь-якому випадку. Це малоймовірно, але так буває. Ще один нюанс: можна робити ставки в самих різних поєднаннях. Правила можуть незначно відрізнятися, але зазвичай підтримуються ставки на червоне / чорне, чет / непарне, малі / великі, на 2 номери, на 4, на спеціальні, так звані, усні ставки, які представляють собою заздалегідь обумовлену правилами комбінацію з декількох номерів. Так що гравець має досить велику свободу маневру.

Повальний результат азартних ігор в інтернет в повній мірі торкнувся і рулетку. Зараз існує дві можливості грати в рулетку онлайн: автомати і віддалена гра з живим дилером. Рулеток автомати поширені переважно. Вони оформлені з застосуванням 3D технологій, так що ефект присутності максимальний. Фактично гравець має справу з комп'ютерною програмою, де випадання кульки визначається генератором випадкових чисел. Аби не заглиблюватися в теорію ймовірностей і тонкощі інформаційних технологій, можна з дуже високою вірогідністю стверджувати, що процес розподілу випадковий і незалежний. Втім, деяких гравців такий стан справ не влаштовує, тому вони знаходять рулетки з живим дилером.

В цьому випадку гравець з'єднується через сервер зі справжнісіньким фізичним залом, де є реальна рулетка, розпорядник якої жива людина. Це чимось схоже на сеанс відеозв'язку. Гравець бачить весь процес, чує дилера, а дилер чує (або навіть бачить) гравця. Все максимально наближене до справжньої грі. При бажанні можна навіть спілкуватися з іншими гравцями. Недолік лише в тому, що такі live рулетки відносно рідкісні і дуже сильно залежать від якості зв'язку.