РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД

слот автомати

Ігрові автомати часто називають слот автоматами або просто слотами. Але мало, хто знає, звідки така назва з'явилася. Судячи з форми, слово прийшло з англійської мови, де ігрові автомати зазвичай називають slots або slot machines.

- бездепозітний бонус - за реєстрацію
1000 UAH
1й крок
Реєструйся на сайті
2й крок
Підтвердь email і номер телефону
3й крок
Отримай бонус реальними грошима
ДЕТАЛЬНІШЕ
- Привітальні ПАКЕТ - найвищий в Європі
212 000 UAH
1й крок
БОНУС
100%
2й крок
БОНУС
125%
3й крок
БОНУС
150%
ДЕТАЛЬНІШЕ
- БОНУС НА ДЕПОЗИТ 300% - за депозит
300 %
1й крок
Реєструйся на сайті
2й крок
Підтвердь email і номер телефону
3й крок
Отримай бонус реальними грошима
ДЕТАЛЬНІШЕ

слот — це технічний термін, який позначає автоматичний пристрій для прийому і видачі монет на наземних апаратах.

Монетоприймач запатентував винахідник ігрового автомата, Чарльз Фей. Багато в чому завдяки цьому нововведенню апарати стали так популярні. Адже гравцеві не потрібно було ні до кого звертатися, щоб заплатити за гру і отримати приз. Досить було зайти в найближчий бар або магазин, опустити монету і смикнути за ручку. Монетоприймачі в апаратах існують досі, хоча монети можуть замінювати жетони. Наземні автомати останнього покоління приймають електронні платежі.

онлайн Слоти

В онлайн слотах ніякого монетоприймача не може бути за визначенням. А ось монети як і раніше діють. Досить звернутися до будь-якого слот автомату виробництва Net Entertainment або Playtech. Там обов'язково буде селектор вибору гідності монети. А в симуляторах ігрових автоматів, які повністю відтворюють зовнішній вигляд наземних апаратів, взагалі зображують реалістичний використовують монети, як в слоті Vacation Station від Playtech. Але це не зовсім звичні монети, а скоріше кредити. Правильніше говорити про умовну базової одиниці, на основі якої розраховується ставка і виграш. Виробники вважають, що так зручніше гравцеві.

Але монетні онлайн слоти випускають далеко не всі розробники. Так, практично у всіх ігрових автоматах компанії Novomatic немає ніяких монет. Для оформлення ставки гравцеві потрібно визначити лише кількість активних ліній та рівень ставки на лінію.

Однак монетна традиція міцно вкоренилася. При великому виграші у всіх слот автоматах можна побачити анімаційне уявлення з феєрверком із золотих монет — імітація самого знаменної події, коли з автомата з дзвоном сиплються металеві медалі.

В історії ігрових автоматів був період, коли ніяких монет не використовували. У США в 20-х роках подібного роду гри заборонили (хоча і ненадовго). Тоді виробник апаратів Херберт Міллз додумався нагороджувати гравця фруктами і цукерками. Саме тому до цих пір на барабанах зустрічаються зображення різноманітних фруктів. Відвідувач магазину того часу крутив барабан і отримував знижку на той продукт, який у нього випав. Так, незважаючи на заборону, слот автомати не тільки збереглися, але ще і збагатилися класичної фруктової тематикою.

Футурологи пророкують, що скоро всі засоби стануть електронними, але думається, віртуальні монети з автоматів до кінця не зникнуть, як і назва слоти, адже скільки років пройшло з широко розповсюдженим мобільних телефонів, а все одно в кінці розмови і раніше вішають трубку.