РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД

Ігрові автомати Thunderkick

В азартній індустрії фаворитами стають ті виробники ігрового софта, які можуть здивувати гравців. І доказом цього став успіх компанії Thunderkick. Це досить молодий виробник, оскільки свою діяльність почав в 2012-му році. Бренд спеціалізується на випуску ігрових автоматів, найбільш популярною на сьогодні категорії азартних розваг. У нашому ігровому клубі Асік Про ви знайдете велику кількість безкоштовних ігрових автоматів з можливістю безкоштовної гри без реєстрації.

Щоб забезпечити собі аудиторію користувачів, фахівцям Thunderkick довелося відмовитися від стандартних параметрів і впроваджувати нові ідеї, не боятися експериментувати. Успіх не змусив себе довго чекати. Звичайно ж, виробник не може похвалитися величезним асортиментом ігрових автоматів, як його конкуренти, але в колекції представлено 2 десятка моделей високої якості.

Кращі ігрові автомати від Тандеркік

Щоб домогтися настільки приголомшуючого результату, Тандеркік довелося неабияк потрудитися. Ігрові автомати від Thunderkick мають ряд особливостей, що відрізняють їх від віртуальних слотів інших відомих брендів. У них реалізовані різні тематики: фруктова, магічна, пригодницька, історична. На екранах відеослотів оживають монстри і незвичайні персонажі, що вражають уяву користувачів. А ось основою для онлайн-автомата Exqueleto Explosivo послужив свято, що відзначають жителі Мексики - День мертвих. Загалом, вибрати є з чого.

Бренд Thunderkick прагне зацікавити не тільки сюжетною лінією, а й дизайном. Скрупульозна опрацювання деталей створює вражаючу реалістичну картину. Оригінальне графічне оформлення забезпечило популярність віртуальним слотів. Застосування візуальних спецефектів тільки підсилює загальне враження. Гармонійно доповнюють їх і звуковий супровід, що дозволяє глибше зануритися в атмосферу відеоігри. Вона завжди позитивна і з певною часткою гумору. До достоїнств ігрових автоматів даного виробника відноситься можливість учасника адаптувати параметри процесу гри по своєму бажанню, для створення комфортних умов.

Легендарні слоти від Thunderkick

Безсумнівним плюсом продукції Thunderkick стало наявність бонусних опцій. Вони підвищують шанси гравців на виграш. В їх число входять безкоштовні обертання, спеціальні символи, а саме Скаттер і вайлд, функції Avalanche і Inwinity Spin. Згідно з першою, після складання призовий комбінації, знаки, що її утворили, зникають, а на цих позиціях з'являються нові компоненти. І є ймовірність формування ще одного виграшного поєднання. Опція Inwinity Spin включається після безкоштовних обертань і передбачає повторний запуск барабанів. Тривалість її залежить від того, як швидко вишикується прибуткова комбінація.

Що стосується структури ігрових автоматів компанії Thunderkick, то і тут простежується відхилення від стандартних форм. Природно, більшість моделей оснащено 5-ю барабанами, але в окремих відіслати вони не спостерігаються. Так, в онлайн-автоматі Birds On A Wire, де символами є птахи, зображення не обертаються, а відлітають з екрану, і на їх місця прилітають нові. Ще одна особливість відеослотів - високий відсоток виплат.

Варто відзначити, що Thunderkick працює в рамках закону і не порушує правових норм. Особиста інформація користувачів знаходиться під захистом сучасної системи безпеки, тому отримання до неї доступу шахраями просто неможливо.