РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Arcader / Аркадер

Ігровий автомат Arcader

Виробник слотів - компанія Thunderkick - не втомлюється дивувати своїх шанувальників, винаходячи неймовірні сюжети для своїх творінь. Автори примудряються в одному автоматі поєднувати безліч тематичних напрямків, причому виходить у них дуже гармонійно.

Безкоштовна гра на автоматі Arcader

Ігровий автомат Аркаді відповідно до назви схожий на аркадную гру з 90-х, свого часу неймовірно популярну. Однак символи автомата - явно з класичних фруктових слотів початку минулого століття - тут можна побачити вишню, сливи, апельсини, лимони, а також обов'язкові сімки, дзвони і написи Bar. Причому виконані вони в мозаїчному стилі. І все це фруктове пишність вписується в космічний сюжет - локація автомата зображена як пустельна планета, навколо якої періодично йдуть метеоритні дощі і миготять пролітають комети. Таке оформлення передбачає інтригу і притягує своєю таємничістю.

Ігровий апарат Arcader - це пятібарабанний слот з 15 фіксованими лініями для ставок. Панель управління виконана в стилі Thunderkick - мінімум кнопок, максимум інформації. Таблиця виплат детально розкриває всі нюанси процесу, перераховує коефіцієнти комбінацій і демонструє траєкторії виплатних ліній.

Перед початком гри слід визначитися зі ставкою - вона варіюється в діапазоні від 0,20 до 100 кредитів. Запустити барабани можна як в звичайному режимі, так і в автоматичному, вибравши попередньо число автоспінов. Виграшні поєднання вважаються від лівого крайнього барабана, коли 3-5 однакових картинок розташуються відповідно до конфігурації ігровій лінії безперервно на сусідніх барабанах. Тоді нараховується приз - його величина прямо залежить від обраної ставки - вона множиться на відповідний коефіцієнт.

Автомат Arcader порадує гравців декількома спеціальними символами, що перетворюють гру в феєрверк щедрості. Вайлд з позначенням W має стандартні функції - замінює рядові картинки, допомагаючи формувати оплачувані послідовності. Є ще оригінальний символ-розширювач. З'являючись, він раптово розширюється на всю вертикаль.

Бонусна гра апарату Аркадер

Є в ігровому апараті Arcader і бонусні раунди. Бонусний символ, на якому світиться буква В, при випаданні в будь-яких позиціях ігрового поля в кількості 3 і більше, активує 9 фрі-спинив. Під час цього раунду діють додаткові мультиплікатори - до Х9, значення яких залежить від кількості випавших бонусів. Крім того, після кожного спина один із символів на барабанах 2, 3 і 4 перетворюється в липкий вайлд, що залишається на місці до кінця раунду.

Символ М - Mistery symbol - теж проявляє чудеса щедрості. При випаданні 3 і більше таких елементів запускається призова гра - знову-таки з додатковими множниками - на цей раз до Х6. Гравцеві пропонується поле, на якому потрібно збирати виграші - до тих пір, поки не попадеться хрестик. Тоді доведеться повертатися в основну гру.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Arcader
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Arcader
платформа:
Thunderkick
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
15
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.2 / 100
Макс. коефіцієнт:
2000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Arcader
Інтерфейс ігрового автомата Arcader Символи ігрового слота Arcader Бонусна гра ігрового апарату Arcader
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Arcader
Символ Arcader - Bar х3
х4
х5
2
4
20

Bar

Символ Arcader - 7 х3
х4
х5
1
1.5
9

7

Символ Arcader - Дзвіночок х3
х4
х5
0.6
1.2
3.6

дзвіночок

Символ Arcader - Кавун х3
х4
х5
0.5
1
3

кавун

Символ Arcader - Лимон х3
х4
х5
0.4
0.8
2.4

лимон

Символ Arcader - Слива х3
х4
х5
0.3
0.6
1.8

Слива

Символ Arcader - Апельсин х3
х4
х5
0.2
0.5
1.5

апельсин

Символ Arcader - Вишні х3
х4
х5
0.1
0.3
1

вишні

Символ Arcader - Wild

Wild

Символ Arcader - Expander

Expander

Символ Arcader - Bonus х3
х4
х5
9Fs (x1)
9Fs (x3)
9Fs (x9)

Bonus

Символ Arcader - Sticky Wild

Sticky Wild

Символ Arcader - Mystery symbol х3
х4
х5
MG (x1)
MG (x2)
MG (x6)

Mystery symbol