РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Birds on a Wire / Птахи на дроті

Ігровий автомат Birds on a Wire

Для того, щоб підняти собі настрій, зовсім не обов'язково винаходити щось екстракардінальное - потрібно просто завантажити безкоштовний ігровий автомат Birds on a Wire від нового виробника ігрових слотів Thunderkick.

Безкоштовна гра на автоматі Птахи на дроті

Сюжетна лінія слота - пташки всіх кольорів і розмірів, гордо сидять на небезпечних високовольтних дротах. Головне в цьому безкоштовному автоматі - що при погляді на різнокольорових пернатих дійсно піднімається настрій. Забавна анімація автомата «Птахи на дроті» зі смішними персонажами і оригінальним рішенням обертання барабанів - відмінна розвага не без користі для вашого гаманця.

Безкоштовний ігровий автомат Birds on a Wire пропонує 5 барабанів і 17 постійних ліній. Ігрове поле - це яскрава блакить неба, на тлі якого протягнуті електропроводу, які не збігаються з конфігурації з ігровими лініями. Розмір ставки може бути не менше 0,01 і не більше 100 кредитів. Процес обертання барабанів виглядає, м'яко кажучи, незвично. З початком спина все птахи перелітають з місця на місце, шукаючи відповідне. Тобто кожна клітинка діє практично як окремий барабан. Призовий вважається комбінація, коли 3 або більше однакових символу розташовуються уздовж траєкторії виплатний лінії, починаючи з лівого краю - і безперервно. Оплачується лише найдовша ланцюжок на лінії.

Після нарахування винагороди, розмір якого дорівнює добутку лінійної ставки і відповідного коефіцієнта, що виграли пташки уражаються струмом і згоряють, а на їх місце лавиноподібно надходять картинки зверху. У разі утворення нової виграшної комбінації починає діяти додатковий множник. Шкала таких множників розташовується зліва від ігрового поля - вони можуть досягати значення до Х5. З кожної поспіль випадає вдалим поєднанням множник зростає.

Бонусна гра апарату Birds on a Wire

Спеціальні символи ігрового апарату Birds on a Wire вельми урізноманітнюють загальний хід гри. Дикий символ із зображенням дивною чорного птаха активно замінює інші елементи, сприяючи формуванню оплачуваних послідовностей. Власні поєднання він створює тільки з 5 штук.

Бонус, на якому зображена картонна коробка з визирає котом, випадаючи в кількості не менше 3 примірників в будь-яких осередках ігрового поля, дає доступ до раунду призових обертань. 10 фрі-спинив можуть виявитися просто атракціоном щедрості. По-перше, додаткові множники діють тут з іншими значеннями - Х4, Х8, Х12, Х20. А по-друге, кожен бонусний символ, що з'являється на ігровому полі під час безкоштовних обертань, додає ще 2 фрі-спина. Загальна кількість вільних обертань не може бути більше 34.

Last Updated: 14 марта, 2018
Оцініть ігровий автомат Birds on a Wire
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Birds on a Wire
платформа:
Thunderkick
WILD символ:
є
Кількість ліній:
17
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 100
Макс. коефіцієнт:
200
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Birds on a Wire
Інтерфейс ігрового автомата Birds on a Wire Символи ігрового слота Birds on a Wire Бонусна гра ігрового апарату Birds on a Wire
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Birds on a Wire
Символ Birds on a Wire - Bonus x3 10Fs

Bonus

Символ Birds on a Wire - Wild x5 200

Wild

Символ Birds on a Wire - Червона пташка х3
х4
х5
1
3
12

Червона пташка

Символ Birds on a Wire - Рожева пташка х3
х4
х5
0.7
1.5
8

рожева пташка

Символ Birds on a Wire - Зелена пташка х3
х4
х5
0.5
1
6

Зелена пташка

Символ Birds on a Wire - Блакитна пташка х3
х4
х5
0.4
0.8
4

блакитна пташка

Символ Birds on a Wire - Жовта пташка х3
х4
х5
0.2
0.4
3

жовта пташка

Символ Birds on a Wire - Червона пташка х3
х4
х5
0.1
0.3
2

Червона пташка

Символ Birds on a Wire - Синя пташка х3
х4
х5
0.1
0.2
1

синя пташка