РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Flame Busters / Пожежники

Ігровий автомат Flame Busters

Стати відважним пожежником і рятувати життя пропонує компанія Thunderkick в безкоштовному ігровому слоті Flame Busters. У центрі сюжету - загін рятувальників, які намагаються приборкати вогонь, що охопив житловий будинок. За участь в цьому небезпечному заході покладається щедру винагороду.

Безкоштовна гра на автоматі Пожежники

Якісне графічне оформлення слот автомата Flame Busters викликає виключно позитивні емоції. Місцем дії став багатоповерховий будинок, де мешкають абсолютно різні персонажі. Анімація і професійне звукове наповнення занурює в атмосферу гри. Розробник вирішив нагадати історію віртуальних розваг і онлайн автомат виконав в форматі комп'ютерних ігор, що першими підкорили серця азартних гравців.

Ігровий майданчик відіслати Flame Busters складається з 5 барабанів. Мета апарату - збирати призові комбінації і отримувати виграші. В онлайн автоматі вдалі поєднання формуються 243 способами. З таким діапазоном дуже просто зібрати колосальну суму. Згідно з правилами, перш ніж почати ігровий процес, необхідно визначитися з розміром ставки. Для всіх дій передбачений набір клавіш. Ними здійснюється запуск барабанів, вибір розміру ставки та налаштування параметрів.

Тематичними символами ігрового слота Flame Busters є робот, чарівник, пірат, козел, пожежник з кошеням, карткові знаки у вигляді монет. Для виграшної комбінації необхідно 3, 4 або 5 однакових зображень. Від кількості складових компонентів залежить розмір нагороди.

Раунду на подвоєння не передбачено, тому отримані кошти відразу переводяться на баланс. Розширюють можливості слот автомата Flame Busters символи з унікальними функціями. Картинка з W виконує обов'язки дикого знака. Він здатний заміняти інші зображення, щоб завершити призову комбінацію. Самостійно виплат не приносить. Полум'я - Fire Symbol.

Бонусна гра слота Flame Busters

З'явившись на ігровому майданчику, він перетворюється в випадкові знаки, що дозволяє сподіватися на позитивний результат поточного раунду. І зайняті їм позиції будуть охоплені полум'ям. В онлайн-автоматі Flame Busters діє ще і Скаттер. Він відповідає за запуск безкоштовних обертань. Що б отримати 10, або 15, або 20 фріспінов, необхідна наявність 3, 4 і 5 Скаттер, відповідно. У міні-грі присутні призові опції, що підвищують її динаміку і продуктивність.

Випадання на барабанах нових Scatter під час бонусних обертань, передбачає перехід на наступний поверх будівлі і отриманні 2-х додаткових фріспінов. При цьому активується опція Coin Ignition. Вона підвищує результативність раунду і проявляється наступним чином. При підвищенні рівня будь-який з символів онлайн автомата Flame Busters, що приносить найменшу прибуток, перетворюється в Fire Symbol.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Flame Busters
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 58 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Flame Busters
платформа:
Thunderkick
WILD символ:
є
Кількість ліній:
243 ways
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 100
Макс. коефіцієнт:
10
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Flame Busters
Інтерфейс ігрового автомата Flame Busters Символи ігрового слота Flame Busters Бонусна гра ігрового апарату Flame Busters
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Flame Busters
Символ Flame Busters - Пожежник х3
х4
х5
1.5
2
10

пожежник

Символ Flame Busters - Дідусь х3
х4
х5
1
1.5
5

дідусь

Символ Flame Busters - Матрос х3
х4
х5
1
1.5
4.5

Матрос

Символ Flame Busters - Робот х3
х4
х5
0.7
1
3.5

робот

Символ Flame Busters - Козел х3
х4
х5
0.7
1
3

козел

Символ Flame Busters - A х3
х4
х5
0.5
0.7
2

A

Символ Flame Busters - K х3
х4
х5
0.4
0.6
1.8

K

Символ Flame Busters - Q х3
х4
х5
0.4
0.6
1.7

Q

Символ Flame Busters - J х3
х4
х5
0.3
0.5
1.6

J

Символ Flame Busters - T х3
х4
х5
0.3
0.5
1.5

T

Символ Flame Busters - Сигналізація (Scatter) х3
х4
х5
10Fs
15Fs
20Fs

Сигналізація (Scatter)

Символ Flame Busters - Wild

Wild