РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Frog Grog / Жаба Грог

Ігровий автомат Frog Grog

Креативне мислення компанії Thunderkick не може не радувати шанувальників азартних ігрових автомат. Адже вона поставляє на ринок онлайн-гемблинга оригінальні ігрові апарати, які заслуговують на високих оцінок. Безкоштовний ігровий автомат Frog Grog є тому яскравим підтвердженням. Він присвячений незвичайним експериментів в таємній лабораторії. Їх проводить невідомий алхімік, який бажає домогтися феєричного результату, що принесе йому всесвітнє визнання або відкриє в ньому магічні здібності.

Безкоштовна гра на автоматі Frog Grog

У графічному оформленні ігрового слота Frog Grog відчувається містична аура. Екран безкоштовного онлайн автомата займає інтер'єр лабораторії. Таємничий світ розженуть сутінки кімнати, і викликає нервове тремтіння. Візуальні спецефекти розпалюють емоції до межі.

Оригінальну форму має ігровий майданчик. Вона представлена ​​у вигляді стелажа, де зберігаються різноманітні предмети. У безкоштовної грі онлайн автоматі Frog Grog присутні 5 барабанів і 23 активних ліній, що є основою для складання призових комбінацій. Управління ігровим процесом здійснюється за допомогою функціональних клавіш. Вони знаходяться в нижній частині екрана і їх призначення легко запам'ятати. У лівому кутку розташовуються кнопки запуску барабанів, переходу в режим авто-гри, визначення суми ставки. З протилежного боку є клавіші настройки ігрових параметрів.

Згідно тематиці в слот автоматі Frog Grog символами є пробірки, колби, баночки та інші ємності, необхідні для зберігання інгредієнтів, що використовуються в ході експериментів. Вони формують виграшні комбінації. Для отримання нагороди досить 3-х однакових знаків. Але і сума буде невеликою. Найбільші винагороди приносять поєднання з 4-х і 5-ти ідентичних компонентів.

Зі спеціальних знаків в ігровому слоті Frog Grog застосовується тільки дикий знак. Це величезна жаба. При появі на екрані вайлд може замінювати відсутні елементи для завершення призовий комбінації. До його унікальним властивостям відноситься знищення зображень на вертикальних і горизонтальних смугах. Спорожнілі позиції заповнюються новими елементами.

Бонусна гра апарату Жаба Грог

В онлайн апараті Жаба Грог діє кілька призових опцій, що підвищують результативність ігрового процесу. Після того як буде складена призове поєднання, символи, його утворили, вибухають, інші ж картинки залишаються на своїх місцях. Вільні комірки займають нові знаки. Якщо вдасться отримати хоча б одну призову комбінацію, активується функція Multiplier і виграна сума множиться на додатковий множник. Максимальний показник становить х7.

На будь-якому етапі гри в слот автоматі Frog Grog може бути активована опція Mystery Game. При її включенні, з барабанів зникають низькооплачувані символи, залишаються лише ті, що приносять найбільші виграші. Вони братимуть участь в наступному призовому запуску і гарантують солідну винагороду.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Frog Grog
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 56 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Frog Grog
платформа:
Thunderkick
WILD символ:
є
Кількість ліній:
23
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 100
Макс. коефіцієнт:
10
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Frog Grog
Інтерфейс ігрового автомата Frog Grog Символи ігрового слота Frog Grog Бонусна гра ігрового апарату Frog Grog
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Frog Grog
Символ Frog Grog - Метелик х3
х4
х5
0.8
1.7
10

метелик

Символ Frog Grog - Квітка х3
х4
х5
0.6
1.2
6

квітка

Символ Frog Grog - Серце х3
х4
х5
0.3
0.6
3.5

серце

Символ Frog Grog - Очі х3
х4
х5
0.3
0.6
3

очі

Символ Frog Grog - Зелена колба х3
х4
х5
0.2
0.4
2.5

Зелена колба

Символ Frog Grog - Синя колба х3
х4
х5
0.2
0.4
2

синя колба

Символ Frog Grog - Грог (wild)

Грог (wild)