РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Fruit Warp / Фрут Варп

Ігровий автомат Fruit Warp

Fruit Warp від Thunderkick - нове цікаве втілення класичних фруктових слотів. Це своєрідна презентація традиційної теми в новому дизайні, завдяки оригінальним графічним рішенням, гравець потрапляє в світ фруктової феєрії. Заспокійлива мелодія допомагає розслабитися і відволіктися від буденної суєти, а динамічний ігровий процес, що радує Респін і множителями, наповнить енергією і підніме настрій.

Безкоштовна гра на автоматі Fruit Warp

Класика завжди в пошані, тому концепція фруктових машин тримає пальму першості серед популярних тем ігрових автоматів. Fruit Warp представляє традиційний формат фруктового міксу, де головна роль відведена яскравим і соковитим плодам.

Ті, хто знайомі з продукцією Thunderkick, знають їх нестандартний підхід до організації ігрового процесу. Яскравим прикладом таких принципів є безкоштовний ігровий автомат Fruit Warp. Гравця очікує сюрприз, оскільки йому не зустрінуться барабани і лінії. Дизайн слота передбачає вільне переміщення, поява і зникнення базових символів. Живописні та яскраві фрукти плавають на екрані, змінюють своє місце розташування. Яскраво-зелений фон, на якому вони розміщені, діє заспокійливо і розслаблюючі, що доповнюється приємною музичною композицією, яка супроводжує гру.

3D графіка робить зображення реалістичними і об'ємними, а анімація оживляє антураж, імітуючи рух фруктів.

Вражаюче простим і функціональним виглядає інтерактивний геймплей Fruit Warp. У рядку під пливуть у просторі дарами літа розміщений стандартний набір опцій. Справа на панелі інструментів в іконці Bet (зображення ігровий фішки з одиницею посередині) гравець вибирає розмір ставки (від 0.10 до 100). Поруч розташовані дві кнопки, що відповідають за запуск гри в стандартному і автоматичному режимі. Для активації автоматичних спинив необхідно виставити кількість раундів (5-5000). Основна інформація про правила Fruit Warp і значеннях, закріплених за символами, перебувати в іконах, захованих за символом Меню, розташованому в нижньому лівому кутку. В цілому геймплей гранично зрозумілий і простий.

Бонусна гра апарату Fruit Warp

Ігровий апарат Fruit Warp відрізняється нестандартність організації ігрового процесу. Після активації кнопки запуску на екрані в довільному порядку випадають базові символи слота: вишні, карамболь, манго, папайя, виноград, банан, апельсин, полуниця. Результативними є всі комбінації, в яких взяли участь від 3 до 9 однакових елементів. При це їх розміщення ролі не грає.

У Fruit Warp немає спеціальних символів, які б вплинули на результативність раундів. Не передбачено також ігри по шансах, зате є бонусні опції, які допоможуть підвищити рейтинг.

У цьому ігровому автоматі передбачено 9 ігрових режимів. Коли випадуть побудови з 4 однакових картинок, активується призовий режим. Символи, що принесли виграш, залишаться на місці, а інші позиції будуть довільно мінятися. Комбінація з 5 ідентичних елементів запустить Warp Meter, етапи якого представлені внизу під ігровим полем. Гравцеві будуть запропоновані мультиплікатори і додаткові життя. Кожен фрукт, що співпадає з призовим побудовою, дозволяє перейти на наступний рівень заохочень.

Fruit Warp приваблює своїм сучасним та оригінальним оформленням і підходом до організації ігрового процесу. Побудови виграшних комбінацій порадує своєю частотою, а бонусні функції піднесуть чимало приємних сюрпризів.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Fruit Warp
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruit Warp
платформа:
Thunderkick
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
-
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
-
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 100
Макс. коефіцієнт:
216
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruit Warp
Інтерфейс ігрового автомата Fruit Warp Символи ігрового слота Fruit Warp Бонусна гра ігрового апарату Fruit Warp
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruit Warp
Символ Fruit Warp - Драконів фрукт х3
х5
х7
x9
1
4
18
216

драконів фрукт

Символ Fruit Warp - Дуріан х3
х5
х7
x9
0.5
3
10
45

дуріан

Символ Fruit Warp - Карамболь х3
х5
х7
x9
0.4
2.4
7
42

Карамболь

Символ Fruit Warp - Віногад х3
х5
х7
x9
0.4
2
6
36

Віногад

Символ Fruit Warp - Банан х3
х5
х7
x9
0.2
2
5
30

банан

Символ Fruit Warp - Апельсин х3
х5
х7
x9
0.2
1.2
4.5
27

апельсин

Символ Fruit Warp - Полуниця х3
х5
х7
x9
0.2
1.2
4.5
24

Полуниця

Символ Fruit Warp - Слива х3
х5
х7
x9
0.1
1
3
18

Слива

Символ Fruit Warp - Вишні х3
х5
х7
x9
0.1
1
3
15

вишні