РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Luchadora / Лучадора

Ігровий автомат Luchadora

Ігровий автомат Luchadora, презентований нещодавно Thunderkick, відкриває нову сторінку в розвитку слотів, присвячених різним видам спорту. Гравець познайомиться з популярним в Мексиці видом реслинга - променя лібре. Luchadora пропонує активне і емоційно напружений проведення часу. Ігровий процес порадує розширеними можливостями дикого символу, фрі-спинами, множителями і таємничими знаками, що допоможуть виграти в битві рестлеров.

Безкоштовна гра автомата Luchadora

Тема, обрана фірмою Thunderkick для Luchadora, вельми оригінальна і своєрідна. Лучадорамі в Мексиці називають рестлеров, що ніколи не знімають масок. Відмінними рисами цього різновиду боротьби є швидка послідовність захоплень і повітряних атак. Саме такий стиль гри втілений в концепції відіслати Luchadora. Вас очікують жорсткі зіткнення і приголомшливі перемоги.

Всі, хто стикався з слотами Thunderkick, відзначають стильність і оригінальність їх дизайну. В цьому плані Luchadora - не виняток. Задній план представляє віртуальний образ клубу, де проходять змагання рестлеров. Розсипані по периметру купюри нагадують, що такі змагання приносять великі виграші переможцям. Барабани поділяють фон на дві гармоніюють половини - фіолетову і жовту. Ці кольори імітують клубне освітлення, завдяки чому стильні барабани обрамляются світлом. Це створює образ борцовского рингу, куди спрямовані софіти.

Основні символи - це лучадори (Ель Торо, Ель-Райо, Ель-Серпьенте і Ель-Пантера) і, як перефразування, - головний знак мексиканської культури - різнокольорові перці, з якими асоціюються учасники змагань. Анімація мінімізована. Ігровий процес супроводжується динамічною музикою, яка наповнює енергією.

Ігровий автомат Luchadora оснащений 5 барабанами і 30 лініями, на яких 8 базових картинок складають призові побудови. Такими вважаються всі комбінації, в яких беруть участь 3-5 однакових елемента. Вони повинні створити безперервний ланцюжок, що починається від крайньої позиції зліва. Якщо випали дві рівноцінні комбінації, то їх результати сумуються.

Зіграти по шансах в цьому автоматі можна, але на допомогу гравцеві прийдуть спеціальні символи, що володіють бонусними функціями. У Luchadora 4 Вайлда - образи бійців. Вони підміняють в яких бракує символи в неповній комбінації.

Таємничий чемпіон (Misterioso Campeon) також перетвориться в одного з ретслеров, коли 4 різних борця займуть кути рингу - ігрового поля. Lucha Smackdown грає роль Скаттер: оплачується за окремим коефіцієнтом і запускає раунд безкоштовних спинив.

Бонусна гра апарату Лучадора

В ігровому апараті Luchadora є кілька бонусних раундів:

Безкоштовний онлайн слот Luchadora порадує частотою побудови призових комбінацій і приємно здивує різноманітністю бонусних опцій. Вони піднесуть чимало сюрпризів: трансформацію символів, розширені функцій wild, фрі-спини з мультиплікаторами. Це створює інтригу гри і тримає в напрузі.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Luchadora
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 3,50 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Luchadora
платформа:
Thunderkick
WILD символ:
є
Кількість ліній:
30
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 100
Макс. коефіцієнт:
25
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Luchadora
Інтерфейс ігрового автомата Luchadora Символи ігрового слота Luchadora Бонусна гра ігрового апарату Luchadora
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Luchadora
Символ Luchadora - Misterioso Campeon х3
х4
х5
0.5
1
5

Misterioso Campeon

Символ Luchadora - La Luchadora х3
х4
х5
2.5
5
25

La Luchadora

Символ Luchadora - El Pantera х3
х4
х5
0.7
2
15

El Pantera

Символ Luchadora - El Pantera Wild х5 25

El Pantera Wild

Символ Luchadora - El Serpiente х3
х4
х5
0.8
2.5
17.5

El Serpiente

Символ Luchadora - El Serpiente Wild х5 25

El Serpiente Wild

Символ Luchadora - El Rayo х3
х4
х5
1
3
20

El Rayo

Символ Luchadora - El Rayo Wild х5 25

El Rayo Wild

Символ Luchadora - El Toro х3
х4
х5
1.2
4
25

El Toro

Символ Luchadora - El Toro Wild х5 25

El Toro Wild

Символ Luchadora - Червоний перець х3
х4
х5
0.2
0.8
3.5

Червоний перець

Символ Luchadora - Помаранчевий перець х3
х4
х5
0.2
0.7
3

помаранчевий перець

Символ Luchadora - Жовтий перець х3
х4
х5
0.2
0.6
2.5

жовтий перець

Символ Luchadora - Зелений перець х3
х4
х5
0.2
0.5
2

Зелений перець