РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Magicious / Маджікус

Ігровий автомат Magicious

Секрети світу ілюзії розкриває новий безкоштовний ігровий автомат Magicious від Thunderkick. Він вразить своєю висококласної графікою, анімаційними трюками, магічну дію спеціальних символів і справді чарівними виграшами.

Чари і автомати схожі в інтризі, якої вони зачаровують своїх шанувальників. Тому тема магії, фокусів стала однією з популярних в гемблінг. Яскравий, сповнений позитивних емоцій, радісного піднесення світ цирку, втілений в ігровій концепції, - безпрограшний варіант, щоб зацікавити бувалого гравця.

Безкоштовна гра на автоматі Magicious

Thunderkick скористалися актуальністю цієї теми і подарували своїм шанувальникам гарний і стильний слот Magicious. 3D графіка створює реалістичну картину уявлення фокусника. Йому під силу подарувати багатство і позитивні емоції. Барабани стилізовані під театральну сцену, де імпровізує чарівник і його асистентка.

Тут немає класичних ліній і барабанів, адже мова йде про магію. Тому все картинки (яскраві різнокольорові кубики із зображенням небесних тіл) дивним чином висять в просторі і починають рухатися тільки за помахом чарівної палички. Помітна анімація оживляє антураж, роблячи його динамічним і яскравим. Весь ігровий процес проходить під акомпанемент музики, що підтримує таємничу атмосферу слота.

Простий і стильний геймплей допоможе швидко налагодити ігровий процес. Гравцеві належить вибрати розмір ставки (інтерактивна іконка Bet) і визначити режим гри - ручний або автоматичний. Кнопки, що активують такі типи запусків барабанів, розташовані в правому кутку під барабанами. Щоб дізнатися про правила слота і номіналі символів, необхідно активувати опцію Меню. Вона знаходиться зліва.

Magicious - це слот на 5 барабанів і 10 ліній. Сім базових картинок створюють призові побудови. Виграші приносять комбінації, в яких взяли участь 3-5 однакових елемента, що випали зліва направо і навпаки.

Бонусна гра апарату Маджікус

В ігровому апараті Маджікус немає шансу подвоїти результат раунду, проте важливу роль в побудові призових поєднань грає wild. Магічна сфера (дикий символ) активна тільки на 2,3 і 4 барабанах. Ця картинка не створює самостійні побудови, але бере участь в неповних комбінаціях, замінюючи відсутні позиції.

Спеціального бонусного раунду в Magicious немає, але його відсутність компенсують додаткові функції Вайлда. Wild може поширюватися на всю величину барабана. Ця опція активує Респін, в процесі якого дикий символ залишається на своєму місці. Всього можливо до 3 безкоштовних обертань за один раз. Завдяки даній опції істотно збільшується ігровий фонд Magicious.

Magicious - стильна і концептуально нова розробка Thunderkick. В оригінальному дизайні, відповідному чарівної історії, представлені оригінальні можливості виграшу, завдяки двом напрямкам, за якими формують призові комбінації. Незважаючи на те, що в слоті немає бонусних раундів, учасники можуть розраховувати на додаткові призи, завдяки особливим функціям Вайлда.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Magicious
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 55 голосів, середнє: 4,20 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Magicious
платформа:
Thunderkick
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 100
Макс. коефіцієнт:
40
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Magicious
Інтерфейс ігрового автомата Magicious Символи ігрового слота Magicious Бонусна гра ігрового апарату Magicious
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Magicious
Символ Magicious - Червона зірка х3
х4
х5
5
10
40

Червона зірка

Символ Magicious - Синя зірка х3
х4
х5
2.5
5
20

Синя Зірка

Символ Magicious - Планета х3
х4
х5
1.2
2
4

Планета

Символ Magicious - Червона коробка х3
х4
х5
1
1.5
3.5

Червона коробка

Символ Magicious - Рожева коробка х3
х4
х5
0.8
1
3

рожева коробка

Символ Magicious - Сонце х3
х4
х5
0.5
0.8
2.5

сонце

Символ Magicious - Місяць х3
х4
х5
0.2
0.5
2

місяць