РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Well of Wonders / Криниця чудес

Ігровий автомат Well of Wonders

Унікальні розробки від компанії Thunderkick давно відомі знавцям ігрового світу. Кожен автомат бренду - це поєднання нестандартної теми, чудового оформлення і оригінального функціоналу. Нетривіальні рішення традиційних завдань відрізняють продукцію фірми. Всі перераховані характеристики притаманні моделі Well of Wonders.

Безкоштовна гра на автоматі Колодязь Чудес

Незвичайність безкоштовного ігрового автомата Well of Wonders проявляється у багатьох параметрах. У ньому немає традиційних ліній і барабанів. Тобто модель і відіслати-то називають з великою натяжкою.

Завдання гравця - отримати на екрані комбінацію з 3-х однакових каменів, на початку раунду вилітають з чарівного колодязя. Ігровий процес в Well of Wonders починається після того, як користувач сформує ставку на раунд і дасть старт грі. З криниці, зображеного в центрі, починають вилітати камені. Якщо з 7-ми примірників, що опинилися перед гравцем, 3 виявляться однаковими, на клієнтський баланс відправляється виплатних сума. Зіграли камені зникають, звільняючи місце для нових символів. Якщо вийде нове призове поєднання, то воно оплачується за подвійним тарифом. Безперервне формування сполучень може збільшити виплату в 32 рази.

У нечисленну компанію ігрових зображень розробники вмістили вайлд - це теж камінь, але з нанесеною на нього буквою W. Wild корисний при випаданні в неповних комбінаціях: він здатний підмінити будь-яке зображення і принести виграш. Може діяти відразу в декількох поєднаннях.

Бонусна гра апарату Well of Wonders

Бонусна опція в автоматі Well of Wonders теж вражає креативністю. Вона доступна в будь-якому невдалому раунді і активується випадково. Перед користувачем на екрані з'являється фея. Чари феї перетворить поодинокі камені в інші символи. Якщо після перетворення сформуються успішні комбінації, вони оплачуються за загальними правилами, але зі збільшеними коефіцієнтами.

Освоїти ігровий процес неважко. Кнопка Bet допомагає визначитися зі ставкою. Цього достатньо, щоб з круглих кнопок, розташованих праворуч, почати стандартну або автоматичну гру. Таблиця з інформаційної довідкою допоможе зорієнтуватися в коефіцієнтах, закріплених за символами автомата. Доступні налаштування звуку і екранного зображення. Пара табло демонструють статистику гри. Cash підраховує гроші на рахунку, а Win показує, який виграш отриманий в раунді.

Простота управління ігровим процесом - не єдина перевага слота Well of Wonders. Примітна модель незвичайним геймплеєм, якісної візуалізацією сюжету, неабиякими бонусними іграми. Любителі нестандартних ігрових автоматів по достоїнству оцінять слот Well of Wonders.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Well of Wonders
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 55 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Well of Wonders
платформа:
Thunderkick
WILD символ:
є
Кількість ліній:
-
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
-
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 100
Макс. коефіцієнт:
50
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Well of Wonders
Інтерфейс ігрового автомата Well of Wonders Символи ігрового слота Well of Wonders Бонусна гра ігрового апарату Well of Wonders
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Well of Wonders
Символ Well of Wonders - Червоний камінь х3
х4
х5
х6
х7
0.7
1.5
4
10
50

Червоний Камінь

Символ Well of Wonders - Салатовий камінь х3
х4
х5
х6
х7
0.5
0.8
2.7
7
30

салатовий камінь

Символ Well of Wonders - Зелений камінь х3
х4
х5
х6
х7
0.4
0.7
2.5
6
25

зелений камінь

Символ Well of Wonders - Камінь серце х3
х4
х5
х6
х7
0.3
0.5
2
4
20

камінь серце

Символ Well of Wonders - Фіолетова черепашка х3
х4
х5
х6
х7
0.3
0.5
1.9
3.8
18

фіолетова черепашка

Символ Well of Wonders - Помаранчева черепашка х3
х4
х5
х6
х7
0.3
0.5
1.8
3.6
15

Помаранчева черепашка

Символ Well of Wonders - Жовта черепашка х3
х4
х5
х6
х7
0.2
0.4
1.7
3.4
12

жовта черепашка

Символ Well of Wonders - Зелена черепашка х3
х4
х5
х6
х7
0.2
0.4
1.6
3.2
10

Зелена черепашка

Символ Well of Wonders - Синя черепашка х3
х4
х5
х6
х7
0.2
0.4
1.5
3
8

синя черепашка

Символ Well of Wonders - Wild

Wild

Символ Well of Wonders - Bonus

Bonus