РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Zoom / Зум

Ігровий автомат Zoom

Знайомлячись з автоматами компанії Thunderkick неважко помітити, що всі вони нестандартні й приємно дивують своїми ігровими характеристиками. Створюється враження, що фірма поставила перед собою завдання пропонувати гравцям тільки небанальні розваги. Інакше, як пояснити таку кількість оригінальних опцій і властивостей в безкоштовному ігровому автоматі Zoom?

Безкоштовна гра автомата Зум

Традиційно в автоматах 5 барабанів, а в Zoom їх 6. Кількість ліній теж нестандартно - 64. Всі лінії беруть участь в ігровому процесі. Такий прийом значно збільшує шанси на перемогу, адже успішними можуть вважатися одночасно кілька комбінацій. Картинка на екрані ігрового автомата теж оригінальна. Ігрове поле розбите на блоки і осередки. З 24 осередків сформовано 6 блоків з рівною кількістю осередків. В окремі моменти відразу кілька позицій можуть займатися однаковими символами. Виграшними вважаються поєднання з 2-5 символів, які опинилися на лінії, починаючи з крайнього лівого барабана.

Тільки в одному аспекті творці безкоштовного апарату Zoom дозволили собі продовжити ігрові традиції: у виборі фруктових символів. На барабанах обертаються сімки, зірки, дзвіночки, фруктові і ягідні позначення - класика ігрової графіки. Діють в Відеослоти 2 спецсимволи. Wild (англомовний напис) утворює власні ланцюжки і бере участь в неповних, підміняючи будь-яку картину для отримання виграшу. У Zoom-символу властивість незвичайне. Він продукує зображення Massive і Super Massive.

Zoom-символ, з'явившись в одному з блоків, окреслених на ігровому полі, дозволяє будь-якому зображенню перетворитися в Massive Symbol і зайняти, збільшившись в розмірі, місце перед осередками. Якщо ж в 4-х сусідніх відсіках з'явиться Zoom-картинка, виникає Super Massive Symbol, і гра переходить в безкоштовний режим. На цьому етапі розігрується ставка, виконана онлайн закладом.

Бонусна і ризик-гра апарату Zoom

Ризик-раунд, дає шанс на миттєве подвоєння виграшу, в апараті Zoom відсутня. Алгоритм операцій в слоті Zoom гранично простий. Перед запуском ігрового процесу кнопкою праворуч потрібно визначити ставку на кін. Це робиться за допомогою кнопки Bet. Є в автоматі і режим авто-обертань. Докладні відомості про бонусних пропозиціях і правилах оплати комбінацій гравець може дізнатися з зрозумілою інформаційної таблиці.

Відіслати запам'ятовується нетривіальними властивостями. У ньому незвично компонуються поєднання символів. Конструкція моделі теж не банальна. Незвичайними ознаками відрізняється Zoom-символ, який робить виграші частішими за рахунок перетворення картинок в єдиний елемент. Якісна графіка і бездоганна анімація перетворюють гру в незабутнє ефектне видовище.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Zoom
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Zoom
платформа:
Thunderkick
WILD символ:
є
Кількість ліній:
64
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 100
Макс. коефіцієнт:
12.5
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Zoom
Інтерфейс ігрового автомата Zoom Символи ігрового слота Zoom Бонусна гра ігрового апарату Zoom
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Zoom
Символ Zoom - Зірка х3
х4
х5
х6
2
4
6
12.5

зірка

Символ Zoom - 7 х3
х4
х5
х6
1
2
3
7

7

Символ Zoom - Дзвіночок х3
х4
х5
х6
0.6
1.2
2
5

дзвіночок

Символ Zoom - Виноград х3
х4
х5
х6
0.4
1
1.6
4

Виноград

Символ Zoom - Кавун х3
х4
х5
х6
0.4
1
1.4
3.5

кавун

Символ Zoom - Лимон х3
х4
х5
х6
0.3
0.7
1.2
3

лимон

Символ Zoom - Вишня х3
х4
х5
х6
0.3
0.7
1
2.5

вишня

Символ Zoom - Wild х6 12.5

Wild

Символ Zoom - Zoom

Zoom