РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД

Онлайн грати в відеопокер

Серед всіх карткових ігор покер займає особливе положення. Він дуже популярний і, одночасно, вкрай непростий. На відміну від інших ігор, для виграшу в покер потрібен досвід і аналітичні здібності. Саме через це покер у багатьох країнах вважається спортивної, а не азартною грою. Йдуть навіть розмови про включення його в олімпійську програму. Загалом, покер вимагає самого серйозного ставлення.

Однак комп'ютерні онлайн технології дали можливість грати в покер, принаймні в одну з його різновидів, будь-кому, без будь-якої попередньої підготовки. Потрібно тільки 5-10 хвилин для вивчення комбінацій. Йдеться про відеопокеру.

Безкоштовна гра в відеопокер

За кілька століть існування з'явилося безліч варіантів гри: техаський холдем, омаха, дро-покер, стад. Це далеко не повний список. Правила відрізняються істотно, і не всі різновиди піддаються повноцінної оцифрування. Для відеопокеру за основу взяли дро-покер через його простоти.

Гра проходить в два кола. У першому гравцеві видається 5 карт з однієї або, рідше, двох колод. Мета - зібрати так звану сильну руку, тобто кращу комбінацію. Виграшні комбінації зазвичай знаходяться прямо перед очима гравця, так що немає необхідності їх спеціально заучувати.

Після першої здачі слід коло торгівлі. Гравець може залишити у себе перспективні карти (кнопка Hold) або замінити весь набір. У більшості відеопокеров комп'ютер сам підказує, що краще залишити. Слід ще одна здача, і за її результатами підводяться підсумки. Комбінації винагороджуються згідно з таблицею виплат. Зазвичай максимальна ставка приносить непропорційно великі призи.

У відеопокеру теж свої модифікації. Найбільшою популярністю користується сімейство Jack or Better (Валети або більше). Назва походить від мінімальної комбінації з двох валетів або будь-яких двох карт старше. Імовірність такого поєднання дуже висока, тому Jack or Better шукають багато.

Виробники відеопокеров доповнюють гру найрізноманітнішими опціями. Так, бувають автомати з ризик-грою. Це шанс збільшити будь-приз в додатковому раунді, де випадковим чином комп'ютер вибирає карту. Якщо карта гравця буде більше, то приз подвоюється.

Великим попитом також користуються Відеопокери з декількома лініями. В цьому випадку гравець вибирає все ті ж 5 карт, але здається кратно більше: 10, 15, 20, в залежності від кількості ліній або рук (hand). При такій схемі вірогідність виграшу відчутно підвищується, хоча за додаткові лінії потрібно платити.

Взагалі Відеопокери відрізняються дуже високим рівнем повернення близько 98-99%, що, в сукупності з вкрай простими правилами, робить їх доступними для кожного, незалежно від досвіду і знань, аби пощастило. Результат здебільшого залежить від випадковості, а не від гравця, хоча певна свобода залишається: рішення про прикупці приймає сам гравець.