РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Alchymedes / Алчімед

Ігровий автомат Alchymedes

Ігровий автомат Alchymedes від відомого розробника Yggdrasil характеризується досить оригінальною тематикою. Так, слот перенесе гравця на кілька століть назад, у часи, коли процвітала наука алхімія. Крім захоплюючої сюжетної історії, ігровий автомат порадує наявністю корисних символів і призових функцій. Відвідувати межі відіслати кожен має можливість відвідувати без проходження реєстраційної процедури.

Безкоштовна гра автомата Alchymedes

Слот Alchymedes відрізняється яскравим і якісним графічним оформленням. На екрані ігрового автомата можна побачити лабораторію, де відчайдушні алхіміки ставили свої численні експерименти. Особливу увагу варто звернути на креативну анімацію слота, яку, платформа Yggdrasil створила ексклюзивно для Alchymedes. Також ігровий автомат оснащений динамічною звуковою підтримкою. У розпорядженні віртуальної гри присутній 30 ліній. Панель управління відіслати лаконічна і інтуїтивно зрозуміла кожному гравцеві, незважаючи на те, що виробник оформив її на іноземній мові.

Щоб отримати на онлайн слоті Alchymedes заслужену винагороду, необхідно зібрати на екрані цінну лінію, за участю як мінімум 3 однакових символів. Варто відзначити, що, згідно з правилами віртуальної гри, вдала комбінація може формуватися як з лівого боку екрану, так і з правого. До слова, знаками ігрового автомата стали карткові масті, а також різнокольорові колби і пробірки. Важливу місію - wild, на відео слоті Alchymedes виконує чаша з рідиною зеленого кольору. Крім того, здавшись на поле, вайлд може розширюватися на різні позиції і перетворювати поруч стоять символи в дикі завдяки функції Wild Patterns.

Бонусна гра автомата Алчімед

Головним достоїнством ігрового автомата вважається його спеціальні рівні. Спочатку, гравець потрапляє на 1 етап. На цьому раунді, все осередки з символами, що увійшли до складу переможних комбінацій, автоматично фарбуються в золотий колір. Коли всі секції будуть такого ж забарвлення, система запустить наступний рівень. Потрібно відзначити, що кожен раунд починається з множника 1 і поступово може збільшуватися. Також після закінчення етапу гравець побачить на екрані спеціальні ваги (опція під назвою The Alchemist’s Scale). З одного боку терезів розміститься посудину з червоною рідиною, з іншого - чаша з зеленим зіллям. При виборі першої тари буде підвищено коефіцієнт множника, а другий - посилено дію дикого символу. Потрібно відзначити, що в кожному етапі wild має свою схему дії, наочно ознайомитися з якою можна з лівого боку монітора.

Також успішно завершивши черговий розіграш, гравець може стати власником 1 з 5 запропонованих призів. Це можуть бути: додаткові кредити, більш швидкий перехід на наступний тур, множники або ж знаки з опцією Wild Patterns. За допомогою перерахованих вище можливостей слота Alchymedes, проведення часу на ньому буде набагато цікавіше і результативніше.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Alchymedes
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 58 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Alchymedes
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
30
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.3 / 30
Макс. коефіцієнт:
500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Alchymedes
Інтерфейс ігрового автомата Alchymedes Символи ігрового слота Alchymedes Бонусна гра ігрового апарату Alchymedes
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Alchymedes
Символ Alchymedes - Рожева лампа х3
х4
х5
20
60
500

рожева лампа

Символ Alchymedes - Жовта лампа х3
х4
х5
15
50
400

жовта лампа

Символ Alchymedes - Синя лампа х3
х4
х5
12
45
300

синя лампа

Символ Alchymedes - Зелена лампа х3
х4
х5
10
40
200

Зелена лампа

Символ Alchymedes - Піки х3
х4
х5
10
40
200

піки

Символ Alchymedes - Бубна х3
х4
х5
7
25
90

бубна

Символ Alchymedes - Чирва х3
х4
х5
6
20
80

Чирва

Символ Alchymedes - Треф х3
х4
х5
5
15
70

треф

Символ Alchymedes - Wild

Wild