РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Beauty & the Beast / Красуня і Чудовисько

Ігровий автомат Beauty & the Beast

відіслати Beauty & the Beast від світового виробника ігрових автоматів Yggdrasil - це віртуальна версія відомої казкової історії Красуня і чудовиська. Головним героєм ігрового автомата став сам монстр і, безумовно, його кохана. Віртуальна гра Beauty & the Beast користується в мережі великим попитом, адже має масу корисних опцій. Варто відзначити, що вести розіграш на слоті гравець має право як у звичайному режимі, так і за допомогою навчальної версії.

Безкоштовна гра автомата Beauty & the Beast

Стилістичне оформлення безкоштовного ігрового автомата Beauty & the Beast виконано в повній відповідності з його сюжетної спрямованістю. Екран віртуальної гри - це реалістична імітація замку, в якому і жили її головні персонажі. Чи не обділений слот і приголомшливою анімаційної підтримкою, насолодитися якої можливо після кожного спина. До складу ігрового автомата Beauty & the Beast увійшли 20 ліній. Висота ставки на слоті здатна варіюватися в межах 175 кредитів за розіграш.

Правила формування цінної комбінації на Відеослоти досить прості і зрозумілі. Так, для отримання нагороди, гравцеві достатньо за обертання зібрати на просторах активної лінії певну кількість ідентичних символів (починаючи від 3 штук). Обов'язки знаків на ігровому автоматі виконують жителі таємничого замку і дорогоцінні камені. Дзеркало в Beauty & the Beast взяла на себе обов'язки дикого символу.

Бонусна гра автомата Красуня і Чудовисько

Крім звичайного режиму, на слоті можна стати учасником і безкоштовних спинив. Але, перш за потрібно зловити на моніторі від 3 розкиданих знаків (троянда). Під час бонусних обертань система запропонує гравцеві вибрати 1 додаткову можливість. Так, в режимі кухаря, все 3 центральні барабана за підсумком покажуть однакові символи. Дворецький після повної зупинки барабанів по необхідності зрушить один з них вниз або ж вгору, якщо це дозволить отримати більшу нагороду.

Ну а якщо вибереться режим покоївки, то після кожного фрі-спина на поле будуть додаватися по кілька диких символів (до 4 штук). Потрібно відзначити, що ці знаки не можуть бути додані на вже наявні на екрані Вайлд або ж Скаттер символи. Якщо гравцеві вдалося продовжити безкоштовні обертання, знову слова на поле від 3 розкиданих знаків, то в якості заохочення, він отримає додаткового кухаря. Також ігровий автомат порадує наявністю так званої Золотої ставки, яка відкриває доступ до додаткових функцій. Так, опція Boost (вартість 5 кредитів) надасть гравцеві 2 варіанти фрі-спинив.

Ну а якщо в режимі Nudge (15 кредитів) на поле здадуться 4 Скаттер, а 5 за межами поля для гри, то останній розкиданий символ автоматично переміститься на 1 позицію. Це дозволить гравцеві не тільки отримати доступ до фрі-спинах, але і стати володарем додаткових кредитів. режим Boost & Nudge - комбінація 2 вищеописаних функцій одночасно. Більше інформації, щодо переваг ігрового автомата і його особливостей, відображається в довідковому розділі (клавіша I).

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Beauty the Beast
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Beauty the Beast
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
35
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Beauty the Beast
Інтерфейс ігрового автомата Beauty the Beast Символи ігрового слота Beauty the Beast Бонусна гра ігрового апарату Beauty the Beast
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Beauty the Beast
Символ Beauty the Beast - Чудовисько х3
х4
х5
30
100
250

чудовисько

Символ Beauty the Beast - Красуня х3
х4
х5
30
100
250

красуня

Символ Beauty the Beast - Рубін х3
х4
х5
7
30
80

Рубін

Символ Beauty the Beast - Зелений кристал х3
х4
х5
7
30
75

зелений кристал

Символ Beauty the Beast - Рожевий кристал х3
х4
х5
6
25
70

рожевий кристал

Символ Beauty the Beast - Синій кристал х3
х4
х5
5
25
60

синій кристал

Символ Beauty the Beast - Жовтий кристал х3
х4
х5
5
20
50

жовтий кристал

Символ Beauty the Beast - Фіолетовий кристал х3
х4
х5
5
20
50

фіолетовий кристал

Символ Beauty the Beast - Дикий символ

дикий символ

Символ Beauty the Beast - Free Spins

Free Spins