РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Bicicleta / Футбол

Ігровий автомат Bicicleta

Футбольна тематика в світі ігрових автоматів заздалегідь була приречена на успіх. Футбол сам по собі вважається найпопулярнішою грою, а тому кількість фанатів цього спортивного дійства просто колосальне.

Компанія Yggdrasil хоч і є відносно молодим виробником азартно-розважального контенту, все ж вже звикла стежити за тенденціями і випускати виключно актуальні гри. Її ігровий автомат Bicicleta присвячений темі футболу, яку він належним чином розкриває перед своїми гравцям. Гравці, які вибрали даний відіслати для гри, зможуть по-справжньому відчути атмосферу футбольного чемпіонату і зарядитися яскравими емоціями.

Візуальна подача ігрового автомата Bicicleta піднесена найбільш реалістичним чином. Колірна палітра змішала в собі відтінки голубого і червоного, ідеально гармоніюють між собою. Локація у вигляді величезного стадіону виступає ідеальним тлом для розважального процесу. Поле для матчу представлено в 5-барабанів форматі. При цьому для кожного барабана характерно по 4 осередки, а тому поле має збільшені розміри 5х4.

Лінії не мають маркування з боків поля, і представлені в числі 25 штук. Кожна з них залишається зафіксованою в одному положенні, а тому гравець не має змоги контролювати цей показник. Решта ж настройки розважального процесу можуть бути відрегульовані кнопками управління. Вони зібрані в спеціальну панель, що розташовується під ігровим полем. Тут же сконцентровані лічильники осикових показників, що допомагають стежити за станом справ.

В якості активних символів ігрового автомата Bicicleta представлені знамениті футболісти і карткові масті. Кожен елемент крім детального промальовування характеризується ще й індивідуальними коефіцієнтами. Такі коефіцієнти представлені в спеціальній табличці, ознайомитися з якою бажано кожному користувачеві. Вайлд-символ слота призначається для доповнення незавершених комбінацій. Він не діє тільки на Скаттер і на бонус. Скаттер-символ може зіграти роль активатора безкоштовних обертань, тривалість яких варіюється від 8 до 24 повторів.

Бонусний знак з'являється лише на останньому барабані і здатний забезпечити велику нагороду або ж чергові фрі-спини. Всі безкоштовні обертання, що запускаються бонусом або Скаттер, характеризуються тим, що проходять безкоштовно. В процесі спинив ставка відбувається ігровим закладом, але виграші будуть перераховані на призначений для користувача баланс. Також безкоштовні обертання можуть ознаменуватися додатковими бонусними моментами: кожне зображення гравця в футбол може перетворитися в липкий вайлд, що дає йому право затриматися в своєму осередку протягом певного часу; бонусний символ у фрі-спинах може запустити опцію Wild Reel, що забезпечує перетворення всіх символів на одному барабані в дикі. Ризик-гра в Відеослоти Bicicleta не передбачено, точно так само як і додатковий призовий рівень з окремим сюжетом.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Bicicleta
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Bicicleta
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 100
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Bicicleta
Інтерфейс ігрового автомата Bicicleta Символи ігрового слота Bicicleta Бонусна гра ігрового апарату Bicicleta
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Bicicleta
Символ Bicicleta - Футболіст х3
х4
х5
30
100
250

футболіст

Символ Bicicleta - Футболіст х3
х4
х5
30
100
225

футболіст

Символ Bicicleta - Футболіст х3
х4
х5
25
75
200

футболіст

Символ Bicicleta - Футболіст х3
х4
х5
20
75
175

футболіст

Символ Bicicleta - Чирва х3
х4
х5
6
30
80

черви

Символ Bicicleta - Піка х3
х4
х5
6
30
80

піка

Символ Bicicleta - Треф х3
х4
х5
5
25
60

треф

Символ Bicicleta - Бубна х3
х4
х5
5
25
50

бубна

Символ Bicicleta - Бубна х3
х4
х5
5
25
50

бубна

Символ Bicicleta - Wild

Wild

Символ Bicicleta - Free Spin х3
х4
х5
8FS
16FS
24FS

Free Spin