РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Dark Joker Rizes / Темний Джокер

Ігровий автомат The Dark Joker Rizes

Ігрові автомати за своїми тематиками бувають найрізноманітнішими, починаючи від традиційних фруктових, закінчуючи оригінальними і незвичайними. Компанія Yggdrasil вирішила зробити хід конем і об'єднала в одному слоті відразу класичні мотиви і оригінальний сюжет. Безкоштовний ігровий автомат The Dark Joker Rizes розповість про зловісний підземелля, де мешкає не менше зловісний Джокер. Спуститися в цю темряву під силу тільки самим хоробрим, відважним і впевненим у власних силах користувачам. Всі гравці, які хочуть перевірити нерви на міцність, а удачу на вірність, зможуть зробити це разом з безкоштовним автоматом The Dark Joker Rizes.

Безкоштовна гра автомата The Dark Joker Rizes

Візуально безкоштовний слот виглядає дуже атмосферно. Виробник зробив упор на палітру з неонових і холодних відтінків, в сукупності дають приголомшливий містичний ефект. Локація в грі досить розмита, однак, не важко зрозуміти, що дія відбуватиметься в старовинному підземеллі. На це натякає і музичний супровід, від якого пробігають мурашки по шкірі. Ігрове поле в даному випадку не здивує своєю оригінальною формою, оскільки має досить звичний 5-барабанний формат. Всі барабани мають 3 осередками, в яких будуть з'являтися найрізноманітніші символи гри.

Ліній в The Dark Joker Rizes 10 штук, і всі вони залишаються фіксованими протягом розважального процесу. Кожна лінія позначена спеціальним світловим індикатором з боків від барабанів, що вельми зручно для кожного учасника гри. Здійснювати всі необхідні настройки, пов'язані з установкою ставки або запуском барабанів, можна за допомогою панелі управління. Знайти її не складе труднощів, адже ця деталь інтерфейсу розмістилася в нижній частині екрана. Крім того, в грі існує додатковий розділ з інформацією про символи, відповідних їм коефіцієнтах і бонусних можливості відіслати.

Бонусна гра автомата Темний Джокер

Символіка гри на перший погляд класична. Комбінації будуть вибудовуватися з фруктів, дзвіночків, сімок і так далі. Але візуальна подача символів робить їх настільки оригінальними, що з класичними іграми не виникає ніякої асоціації. Для всіх символів, які присутні в автоматі, властиві спеціальні коефіцієнти. За рахунок останніх в грі формуються призові суми конкретної величини. Символи з джокером можуть з'являтися в будь-якій частині поля і приносити учаснику містичні виграші. Розмір призу визначається рандомно, чому гра проходить дуже інтригуюче. Після отримання містичного призу автоматом запуститься повторний безкоштовний ре-спин.

Він дасть гравцеві можливість отримати додаткові призи без найменшого ризику. Також в ігровому автоматі присутній особливий режим Jokerizer. При такому режимі гравець може забрати свою ставку і повернутися в стандартну гру, або поставити 20 кредитів і поборотися за максимальний приз гри. Чим більше ставка при режимі Jokerizer, тим щедрішим призи можуть бути отримані сміливими користувачами.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Dark Joker Rizes
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Dark Joker Rizes
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 20
Макс. коефіцієнт:
300
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Dark Joker Rizes
Інтерфейс ігрового автомата Dark Joker Rizes Символи ігрового слота Dark Joker Rizes Бонусна гра ігрового апарату Dark Joker Rizes
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Dark Joker Rizes
Символ Dark Joker Rizes - Зірка х3
х4
х5
60
120
300

зірка

Символ Dark Joker Rizes - 7 х3
х4
х5
40
100
200

7

Символ Dark Joker Rizes - Дзвін х3
х4
х5
20
60
100

дзвін

Символ Dark Joker Rizes - Виноград х3
х4
х5
20
60
80

Виноград

Символ Dark Joker Rizes - Лимон х3
х4
х5
20
40
80

лимон

Символ Dark Joker Rizes - Вишні х3
х4
х5
20
40
60

вишні

Символ Dark Joker Rizes - Wild

Wild