РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Double Dragons / Два Дракона

Ігровий автомат Double Dragons

Міфічні істоти бувають найрізноманітнішими, але найбільш знаменитими є, звичайно ж, дракони. Без цих величних крилатих вогняних тварин не обходиться жодна епічність казка або фантастична історія. В ігровій індустрії дракони також зайняли досить міцні позиції, а прямим тому підтвердженням став ігровий автомат Double Dragons. Над його розробкою працювала досить молода компанія Yggdrasil. В результаті відіслати вийшов по-справжньому креативним і незабутнім. Він гідно представляє свою тематичну категорію і запрошує всіх, що чинять зануритися у фантастичний світ драконів.

Безкоштовна гра автомата Double Dragons

Візуально виробники пропрацювали своє творіння до дрібниць. Основна задумка авторів базувалася на протистоянні двох стихій і була перенесена на локацію ігрового автомата. Синій і червоний кольори злилися воєдино, забезпечуючи дуже гарний фон для ігрового процесу. Основна гра розгорнеться на поле класичної 5-барабанної структури. Що стосується ліній, то творці зупинилися на 25 постійно активних шляхах, по яких з високою частотою будуть формуватися призові комбінації. Головні ігрові параметри учасники зможуть налаштовувати спеціальними кнопками.

Всі кнопки на пару з лічильниками поточних налаштувань зібрані в одну панель управління. Як завжди така панель була розміщена під полем і своїм візуальним оформленням лише доповнює загальну композицію на екрані. Також в ігровому автоматі Double Dragons є спеціальний розділ з табличкою виплат. У ній прописані всі актуальні символи, а також їх індивідуальні коефіцієнти. З цими даними рекомендується ознайомитися кожному, хто серйозно налаштований перемагати.

Бонусна гра автомата Два Дракона

Всі символи в слоті промальовані в загальній стилістиці гри. Навіть карткові масті виглядають таємниче, як, втім, і дракони очі. Для елементів, які можуть вибудовувати виграші, характерні індивідуальні коефіцієнти. Завдяки таким коефіцієнтам відіслати формує нагороду за кожну вдалу комбінацію. Це формування відбувається шляхом множення ставки на коефіцієнт.

Головною фішкою слота стануть дикі символи. Вони представлені у вигляді голів драконів і різних частин тулуба. Вайлд з головою синього дракона буде приносити подвоєння виграшу за комбінації зі своєю участю. Вайлд з головою червоного дракона забезпечує появу нових Вайлд на поле. Решта Вайлд з частинами тіла будуть доповнювати незавершені комбінації, підвищуючи ефективність гри. Також автоматом передбачаються безкоштовні спини в кількості 5 штук.

В їх момент гравець не ризикує, а 2 виграшу поспіль дозволяють отримати доступ до призового рівню. Double Dragon Feature - призова гра, в момент якої на поле з'являються стекірованние вайлд-символи. Такі елементи можуть займати собою практично все поле, що обіцяє користувачеві колосальні призи. Також таке бонусне доповнення може запустити після 4 йдуть підряд виграшів в момент стандартного розважального процесу.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Double Dragons
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Double Dragons
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 125
Макс. коефіцієнт:
125
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Double Dragons
Інтерфейс ігрового автомата Double Dragons Символи ігрового слота Double Dragons Бонусна гра ігрового апарату Double Dragons
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Double Dragons
Символ Double Dragons - Рожевий очей х3
х4
х5
20
60
125

рожевий очей

Символ Double Dragons - Помаранчевий очей х3
х4
х5
15
50
100

помаранчевий очей

Символ Double Dragons - Блакитне око х3
х4
х5
10
40
90

Блакитне око

Символ Double Dragons - Зелене око х3
х4
х5
10
40
80

зелене око

Символ Double Dragons - Піка х3
х4
х5
5
25
50

піка

Символ Double Dragons - Чирва х3
х4
х5
5
25
50

Чирва

Символ Double Dragons - Бубна х3
х4
х5
4
20
40

бубна

Символ Double Dragons - Треф х3
х4
х5
4
20
40

треф

Символ Double Dragons - Wild

Wild