РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Golden Fish Tank / Золоті Рибки

Ігровий автомат Golden Fish Tank

Тема підводного світу дуже широко використовується в сфері розважальних автоматів. Вона універсальна, цікава, а значить і популярна. Практично у кожного виробника є один, а то й кілька безкоштовних ігрових автоматів, які висвітлюють дану тематичну категорію.

Компанія Yggdrasil не залишилася осторонь і представила свій безкоштовний ігровий автомат Golden Fish Tank. Це дуже легкий і завзятий слот для жителів невеликого озерця. Тут вирує своє життя, влитися в яку можуть всі бажаючі.

Безкоштовна гра автомата Golden Fish Tank

Візуальні характеристики представленого онлайн слота виконані на вищому рівні. У виробника вийшло проявити фантазію, і картинка в результаті приємно радує композицією, яскравістю і якістю. Локація в грі - це ставок, де живуть всілякі риби. На цьому тлі і розгортатимуться всі ігрові події.

Поле для гри сформовано з 5 барабанів і 20 фіксованих активних ліній. Оскільки структура поля стандартна, ознайомитися з нею не складе труднощів жодному гравцеві. Що стосується управління параметрами, то воно здійснюється за допомогою клавіш в нижній панелі слота. Така панель управління послужить ідеальним інструментом для того, щоб підігнати всі можливі настройки індивідуально під власні вимоги. Крім усього іншого, на цій панелі присутні лічильники основних значень і кнопка для переходу в табличку виплат. У такій таблиці розписані не тільки всі наявні в ігровому автоматі символи, а й їхні індивідуальні коефіцієнти.

Половина символів в грі Golden Fish Tank - це рибки, а друга половина - карткові масті. Кожен знак промальований дуже скрупульозно і вливається в загальну візуальну композицію. Вищезазначені коефіцієнти дозволяють формувати винагороди за допомогою перемноження з показником поточної ставки. У кожного символу є кілька таких коефіцієнтів. Серед усього розмаїття картинок на барабанах можна побачити вайлд-символ.

Він не може вибудовувати власні збіги, однак може стати частиною практично всіх інших комбінацій. Такий функціонал робить дикий знак максимально привабливим для кожного користувача. Скаттер-символ також присутній в цій захоплюючій грі.

Бонусна гра автомата Golden Fish Tank

Він як завжди грає без прив'язки до комбінаціям і може активувати безкоштовні спини. Тривалість фрі-спинив залежить від числа Скаттер, які активували їх. Перш ніж фрі-спини стартують, гравцеві потрібно вибрати від 3 до 5 предметів з 18 доступних. Такі предмети будуть приховувати додаткові бонуси: активація множника х2, кілька додаткових безкоштовних обертань, 1-2 додаткових Вайлда в кожному обертанні, барабан з липких диких символів, перетворення різноманітних рибок в дикі символи, перетворення рибок в стеки. Всі перераховані бонуси неймовірно вигідні і в значній мірі відображаються на ефективності всього ігрового дійства.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Golden Fish Tank
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 510 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Golden Fish Tank
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.2 / 100
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Golden Fish Tank
Інтерфейс ігрового автомата Golden Fish Tank Символи ігрового слота Golden Fish Tank Бонусна гра ігрового апарату Golden Fish Tank
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Golden Fish Tank
Символ Golden Fish Tank - Зелена рибка х3
х4
х5
25
70
250

Зелена рибка

Символ Golden Fish Tank - Біла рибка х3
х4
х5
20
60
200

Біла рибка

Символ Golden Fish Tank - Синя рибка х3
х4
х5
15
55
175

синя рибка

Символ Golden Fish Tank - Рожева рибка х3
х4
х5
10
50
150

рожева рибка

Символ Golden Fish Tank - Черви х3
х4
х5
5
25
75

черви

Символ Golden Fish Tank - Піки х3
х4
х5
5
20
60

піки

Символ Golden Fish Tank - Треф х3
х4
х5
4
20
50

треф

Символ Golden Fish Tank - Бубна х3
х4
х5
4
15
50

бубна

Символ Golden Fish Tank - Free Spins х3
х4
х5
6FS + 3
8FS + 4
10FS + 5

Free Spins

Символ Golden Fish Tank - Wild

Wild