РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Legend of the Golden Monkey / Легенда про Золотий мавпі

Ігровий автомат Legend of the Golden Monkey

Гравцеві, що любить розгадувати всілякі таємниці і секрети, варто познайомитися із золотою мавпою - головною героїнею атмосферного, таємничого, інтригуючого відео слота від молодого виробника Yggdrasil.

Ігровий автомат привабливий наявністю спеціальних символів, вільних обертань, оригінальних опцій. Безкоштовний слот Legend of the Golden Monkey, яскраво оформлений в мультиплікаційному стилі, вражає сучасною графікою, привертаючи увагу зображеннями, візуалізованими в стилі 4К-відео.

Безкоштовна гра автомата Legend of the Golden Monkey

Розробники Legend of the Golden Monkey постаралися на славу, надаючи високу ступінь реалістичності ігрового процесу, що, в поєднанні з грамотно підібраною аудіодоріжкою, посилює враження від того, що відбувається. На барвисту візуалізацію загадкового сюжету Legend of the Golden Monkey поізводітеля надихнула давньосхідна легенда. Тому ігровий автомат, барабани якого виконані в стилі китайської пагоди, не тільки радує око, але і вабить різноманіттям можливостей. Пятібарабанний слот запропонує 243 варіанти формування сполучень.

Після призначення ставок геймер натискає на стартову клавішу, запускаючи ігровий процес. Як символьного ряду Legend of the Golden Monkey використовуються культові предмети, на зразок позолочених годин з зображенням дракона; малахітовою чаші насичено-зеленого кольору; магічного амулета; корони, стилізованої в вигляді змії; таємничого флакона і пергаменту; карткових мастей. Диким символом Legend of the Golden Monkey є зображення золотої мавпи, яке виконує базову функцію підміни рядових картинок, служачи доповненням до ігрових комбінацій.

Цікаво, що правила гри Legend of the Golden Monkey дозволяють формувати комбінації, вибудовуючи символи в обидві сторони - зліва направо і справа наліво. В основному режимі ігрового процесу рандомно активується опція «Золотий Мавпи» - легендарний примат з'являється на ігровому полі, б'ючи довгим хвостом за випадковим сектору і додаючи туди символ, який найчастіше виявляється диким. Розгромна замовна стаття картинка фіксується на позиції в ході декількох (до десяти), вирощений. Раунд фріспінов запускається після випадання на ігровому полі від 3-х і більше Скаттер з відповідною англійської написом «Free Spins». Опція «Золотий Мавпи» здатна додати відсутній розкид.

Бонусна гра автомата Legend of the Golden Monkey

У разі запуску бонусного режиму гравець самостійно вибирає кількість обертань і додаткові призи. Доступно 6 фріспінов з дикими символами на парних барабанах; 8 фріспінов з розширюється символом головної героїні слота - мавпи - на центральному барабані; 10 обертань з обов'язковим появою дикого символу на екрані. Якщо на крайньому ігровому барабані Legend of the Golden Monkey з'явиться зображення скриньки, наповненого скарбами, гравця чекає моментальний приз або міні-раунд з вільними обертаннями за ставками закладу.

Творці автомата обіцяють значний відсоток віддачі досягає 96%. Відіслати цікавий видовищним реалістичним оформленням, виконаним в дусі Стародавнього Китаю. Велика кількість бонусних опцій і присутність спеціальної символіки прикрашає ігровий процес, даруючи гравцеві безліч призових можливостей. Дізнатися секрет легендарний Золотий Мавпи легко і прибутково, вибираючи цікавий автомат Legend of the Golden Monkey!

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Golden Monkey
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Golden Monkey
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 125
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Golden Monkey
Інтерфейс ігрового автомата Golden Monkey Символи ігрового слота Golden Monkey Бонусна гра ігрового апарату Golden Monkey
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Golden Monkey
Символ Golden Monkey - Free Spins х3
х4
х5
FS
FS +1000
FS +5000

Free Spins

Символ Golden Monkey - Чаша Дракон х3
х4
х5
12
75
250

чаша Дракон

Символ Golden Monkey - Срібло х3
х4
х5
10
60
200

срібло

Символ Golden Monkey - Сувій х3
х4
х5
7
40
125

сувій

Символ Golden Monkey - Пляшка х3
х4
х5
6
30
100

пляшка

Символ Golden Monkey - Діадема х3
х4
х5
5
30
80

Діадема

Символ Golden Monkey - Чирва х3
х4
х5
3
16
50

Чирва

Символ Golden Monkey - Піка х3
х4
х5
3
14
50

піка

Символ Golden Monkey - Треф х3
х4
х5
3
14
50

треф

Символ Golden Monkey - Бубна х3
х4
х5
3
10
40

бубна