РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Jokerizer / Джокер

Ігровий автомат Jokerizer

Молода компанія Yggdrasil, раніше займається випуском розваг різних жанрів, представляє своїм фанатам безкоштовний ігровий автомата Jokerizer, органічно поєднує знайомий фруктовий сюжет з тематикою відпочинку і розваг. Автомат є сучасним симулятором класичних слотів. Перше, що приємно дивує - колоритне і насичене оформлення відіслати Jokerizer, створене з урахуванням супер сучасних можливостей комп'ютерної графіки.

Безкоштовна гра автомата Jokerizer

На ігровому полі відсутня звична розбивка на осередки і смуги, а прозорий фон ігрових барабанів дозволяє в деталях розглянути видовищний background тривимірного ігрового автомата. На тлі парку розваг, сам вид якого налаштовує на відпочинок і позитив, розташовуються видовищні об'ємні фрукти і символи, характерні для старих механічних слотів. З боків ігрового поля Jokerizer розміщена нумерація ліній, що дозволяє гравцеві легко орієнтуватися при формуванні виграшних послідовностей.

Навігаційна панель Jokerizer розміщена в нижній частині екрана, призначення клавіш інтуїтивно зрозуміло. Ігровий процес супроводжується веселою завзятою мелодією, що імітує звукову доріжку класичних апаратів. Пятібарабанний автомат Jokerizer налічує 10 ліній для здійснення ставок. Гравець призначає ігрові кредити, виставляючи значення номіналу із запропонованого діапазону, а потім натискає на стартову клавішу, активуючи обертання барабанів. Формування комбінацій з однакових картинок відбувається за наступним принципом: точками відліку можуть виступати перший і останній барабани. Таблиця виплат Jokerizer детально ознайомить гравця з видами символів, коефіцієнтами, правилами гри. Тематичний ряд ігрового автомата включає знайомі картинки, характерні для оформлення старих слотів. Вони візуалізовані об'ємно, що надає їм ефектний зовнішній вигляд. Гравець помітить шість зображень, серед яких червоно-помаранчева сімка; фіолетова зірка, укладена в коло; золотий дзвіночок; гроно синього винограду; великий лимон і потрійна вишня. В якості спеціального символу Jokerizer використовується непосидючий Джокер.

Бонусна гра автомата Jokerizer

Новий персонаж вельми непередбачуваний, тому слід очікувати його випадання лише на центральних ігрових барабанах. Гра Jokerizer здивує присутністю спеціального режиму - «джокерізатора», в ході якого відбувається подвоєння ставки, а розміри нагороди досягають досить значних розмірів. В ході спеціального раунду Джокер буде використаний для визначення величини виграшів. Режим відкривається після побудови геймером призовий послідовності з ідентичних картинок - Джокер автомата.

Творці слота Jokerizer обіцяють гідний відсоток віддачі, що досягає 98%. Ігровий автомат підкорює з першого погляду, завдяки креативному оформлення: сучасна тривимірна графіка і ефектний підбір відтінків інтерфейсу справляє враження. Успішність ігрового процесу підвищується за рахунок можливості формувати поєднання, починаючи вибудовувати комбінації з будь-якого крайнього барабана. Призовий режим Jokerizer приносить додаткові перемоги, що гарантує позитивне сприйняття гри шанувальниками класичних розваг!

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Jokerizer
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 511 голосів, середнє: 4,91 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Jokerizer
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
1/20
Макс. коефіцієнт:
400
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Jokerizer
Інтерфейс ігрового автомата Jokerizer Символи ігрового слота Jokerizer Бонусна гра ігрового апарату Jokerizer
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Jokerizer
Символ Jokerizer - Зірка х3
х4
х5
60
100
400

зірка

Символ Jokerizer - 7 х3
х4
х5
60
100
400

7

Символ Jokerizer - Дзвін х3
х4
х5
40
60
160

дзвін

Символ Jokerizer - Виноград х3
х4
х5
20
60
120

Виноград

Символ Jokerizer - Лимон х3
х4
х5
20
40
100

лимон

Символ Jokerizer - Вишні х3
х4
х5
20
40
100

вишні

Символ Jokerizer - Джокер (Wild)

Джокер (Wild)