РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Jungle Books / Книга Джунглів / Мауглі

Ігровий автомат Jungle Books

Історія про Мауглі добре всім відома. Твір Кіплінга не залишило байдужими не тільки кінематографів, але і виробників ігрового софта. Компанія Yggdrasil перенесла захоплюючий сюжет на екран безкоштовного ігрового автомата, давши йому відповідні назву - Jungle Books. Гравця очікує запам'ятовується подорож в джунглі і знайомство з героями популярної книги.

Безкоштовна гра на автоматі Jungle Books

Безкоштовний ігровий автомат Jungle Books відрізняється барвистим дизайном. Учасник виявиться перед входом в царство природи. Високі кам'яні стіни відокремлюють його від зовнішнього світу. За ними видно сутінки тропічного лісу. Мауглі та інші герої будуть супроводжувати користувача в ході ігрового процесу. Чудова графіка в поєднанні з професійним музичним супроводом створює інтригуючу атмосферу, де почуття розжарюються до межі.

Гра в слот-автоматі Jungle Books проходить на 5 барабанах. Для складання призових комбінацій передбачено 58 і 68 діючих ліній. Управління відіслати здійснюється за допомогою функціональних клавіш. Кнопка зі стрілкою запускає барабани. Клавіша Coin Value призначена для визначення суми ставки. У цьому ж наборі передбачена кнопка запуску режиму авто-гри і настройка параметрів.

Тематичними символами в ігровому автоматі Jungle Books є тропічні фрукти і карткові знаки. Вони формують виграшні поєднання, розмір виплат за якими залежить від кількості зображень. У комбінації їх може бути від 3-х до 5-ти. Зі спеціальних символів використовується дикий знак, що замінює відсутні компоненти для завершення виграшних поєднань. У бонусних раундах він виконує особливі функції. Вулик лісових бджіл є Bonus. Його поява запускає міні-раунд The ​​Honeycomb. Тут учаснику належить вибирати предмети, що визначати розмір винагороди.

Бонусна гра автомата Мауглі

Унікальність онлайн-автомата Jungle Books це рівні, з яких складається ігровий процес. Кожен з них відповідає персонажам історії і має свої індивідуальні риси. Рівень The Boy примітний тим, що 2 крайніх барабанах по обидва боки ігрового майданчика обертаються синхронно. Дикий знак, з'являючись, перетворює в Вайлд сусідні символи. В The Tiger після кожної призовий комбінації нараховується Респін, під час, якого зображення залишаються на своїх позиціях, а Wild випадає смугами. Таким чином, виграшних поєднань буде значно більше. The Bear виділяється тим, що на ігровому майданчику слот-автомата Jungle Books один з випадкових тематичних символів буде повністю займати барабан. Що гарантує виключно позитивний результат.

На рівні The Panther найбільш цінні знаки стають Вайлд, а виграші множаться на додаткові мультиплікатори. Це може бути х2, або х3 і х5. Якщо гра проходить у форматі The Snake, тоді вдалі комбінації розташовуються на ігровому полі зліва направо і в зворотному напрямку, а Wild потроює суми винагород.

Безкоштовний ігровий автомат Jungle Books здивує уяву гравців. Відмінна візуалізація з безліччю спецефектів подарує позитивні емоції. Зміна персонажів бажає ігровий процес видовищним, динамічним і інтригуючим, а додаткові бонусні опції забезпечують високу продуктивність.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Jungle Books
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Jungle Books
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
58/68
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
3/5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 100
Макс. коефіцієнт:
300
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Jungle Books
Інтерфейс ігрового автомата Jungle Books Символи ігрового слота Jungle Books Бонусна гра ігрового апарату Jungle Books
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Jungle Books
Символ Jungle Books - Пантера (bonus)

Пантера (bonus)

Символ Jungle Books - Тигр (bonus)

Тигр (bonus)

Символ Jungle Books - Мауглі (bonus)

Мауглі (bonus)

Символ Jungle Books - Каа (bonus)

Каа (bonus)

Символ Jungle Books - Балу (bonus)

Балу (bonus)

Символ Jungle Books - Wild (wild)

Wild (wild)

Символ Jungle Books - Груша x3
x4
x5
50
100
300

груша

Символ Jungle Books - Чорниця x3
x4
x5
25
50
100

чорниця

Символ Jungle Books - Інжир x3
x4
x5
20
40
80

інжир

Символ Jungle Books - Авокадо x3
x4
x5
15
30
60

авокадо

Символ Jungle Books - Малина x3
x4
x5
12
25
50

малина

Символ Jungle Books - Папая x3
x4
x5
9
20
40

Папая

Символ Jungle Books - Чирва x3
x4
x5
3
10
25

Чирва

Символ Jungle Books - Піка x3
x4
x5
3
10
25

піка

Символ Jungle Books - Треф x3
x4
x5
3
10
25

треф

Символ Jungle Books - Бубна x3
x4
x5
3
10
25

бубна