РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Power Plant / Космічний Корабель

Ігровий автомат Power Plant

Багато цінителів віртуальних розваг мріють побувати в космосі - це бажання можна реалізувати разом з оригінальним і атмосферних відіслати Power Plant кілька сюрреалістичного вигляду, що пропонує відправитися в міжгалактичний подорож на віртуальному космічному кораблі. Футуристичні мотиви онлайн-ігри Power Plant мимоволі притягують користувача, обіцяючи колоритний і незабутній відпочинок. Ігровий автомат відрізняється прекрасною стилізацією, оригінальним побудовою ігрового поля, що відразу ж буде відзначено досвідченим знавцем гемблинга.

Безкоштовна гра автомата Power Plant

Гравцеві здасться, ніби він потрапив за штурвал корабля, що перетинає нескінченність Всесвіту. Інтерфейс виконаний у вигляді інтер'єру літального пристрою, в ньому використаний прийом деталізації, що дозволяє максимально наблизити відбувається до реальності. Творці використовують градацію темно-синіх і неоново-блакитних відтінків, посилює загальне враження від ігрового процесу, а відповідна звукова доріжка занурює гравця в інтерактивне дію.

Пятібарабанний ігровий автомат дозволяє активувати 34-85 ліній виплат, що само по собі є революційною інновацій. Для регулювання активних ліній служить клавіша Golden Bet. Як тематичної символіки представлені оригінальні ефектні зображення, що ілюструють розряд блискавки; символ радіаційної небезпеки; протилежні стихії - воду і вогонь, зелену листя. Як дикого використовується логотип із золотистою буквою «W», що виконує базову функцію підміни рядових картинок. Цей же символ активує додатковий раунд автомата Power Plant, який готує безліч оригінальних сюрпризів. Для активації раунду потрібно повністю заповнити вертикаль барабана дикими символами. Основний режим ігрового процесу знаменний присутністю світиться барабана, позиції якого повністю зайняті Wild.

Бонусна гра автомата Power Plant

Цей барабан буде зберігати своє становище під час наступного обертання. В ході бонусної гри геймера очікує поява оригінальних символів, серед яких - значок випадкового виграшу, який гарантує обов'язкове випадіння призовий комбінації в період наступного спина. Доступна опція «підштовхування» барабанів з метою формування більш вигідною призовий комбінації. Один із символів обіцяє появу на активній лінії картинок одного типу в повному комплекті, що обіцяє непогані виграші. Гравець також здатний придбати Extra Wild - символ, що доповнює поєднання. Опція випадання додаткових ігрових картинок дозволяє отримати 4 випадкових зображення в ході наступного спина.

Автомат Power Plant підкорює оригінальної стилістикою, занурюючи в ауру містичного позаземного подорожі, гідного капітана космічного корабля. Нетривіальний формат ігрового поля обіцяє захоплюючу сесію, а велика кількість бонусних опцій віщує грандіозне кількість призів, які очікують користувача. Гра Power Plant цікава, інноваційні моменти чітко простежуються, завдяки стильному незвичайному дизайну і якісної візуалізації популярної тематики.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Power Plant
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 519 голосів, середнє: 4,95 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Power Plant
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
82
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 250
Макс. коефіцієнт:
200
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Power Plant
Інтерфейс ігрового автомата Power Plant Символи ігрового слота Power Plant Бонусна гра ігрового апарату Power Plant
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Power Plant
Символ Power Plant - Радіація х3
х4
х5
4
30
200

радіація

Символ Power Plant - Вогонь х3
х4
х5
4
24
150

вогонь

Символ Power Plant - Блискавка х3
х4
х5
4
20
100

блискавка

Символ Power Plant - Вітер х3
х4
х5
2
14
70

вітер

Символ Power Plant - Вода х3
х4
х5
2
12
60

вода

Символ Power Plant - Листочок х3
х4
х5
2
10
50

листочок

Символ Power Plant - Wild

Wild