РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Rainbow Ryan / Лепрікон

Ігровий автомат Rainbow Ryan

Компанія Yggdrasil, як один із сучасних виробників ігрових автоматів, користується величезним попитом у любителів слотів. Так, гравцям подобається велика різноманітність тематик і функцій, які запропоновані в відіслати. Одним з найбільш захоплюючих розваг фірми вважається ігровий автомат Rainbow Ryan (Лепрікон), в якому розповідається про Лепрікон музиканта. Ці милі створіння в деяких культурах асоціюються зі злом, в інших - з багатством і щедрістю, по-третє - з удачею. Безкоштовний ігровий автомат Rainbow Ryan вирішив об'єднати всі позитивні риси в одному Лепрекон і зробити його головним героєм даного слота, який до всього іншому обожнює гучну музику.

Безкоштовна гра автомата Rainbow Ryan

Дії в ігровому автоматі Лепрікон розгортаються на тлі сцени, де встановлена ​​музична апаратура спеціально для лепрекона. На барабанах слота відображається безліч тематичних символів. Також графічне оформлення гри підкреслюється анімаційними ефектами, завдяки яким грати стає набагато цікавіше і реалістичніше. Слід зазначити ще і якісне звуковий супровід, яке робить стиль гри повноцінним.

Обов'язково перед початком ігрових дій учаснику необхідно ознайомитися з правилами та управлінням автоматом, щоб гра стала простою і зрозумілою. Так, учаснику потрібно вибрати оптимальні для нього ігрові показники, серед яких ставка. Чим вище буде ставка, тим більшим виявиться приз в разі формування комбінації. Зазвичай, другим ігровим показником вважається кількість активних ліній, але в даному слоті замість цього використовується 4096 способів для освіти комбінацій і це число не регулюється. Запуск барабанів в автоматі Лепрікон можливий двома способами - ручним і автоматичним. Якщо перший дозволяє здійснювати поодинокі прокрутити, то другий дозволяє зробити відразу кілька безперервних обертань, точне число яких можна вибрати попередньо в настройках.

Бонусна гра автомата Лепрікон

Складання комбінацій є головним завданням для кожного гравця слота Лепрікон, але важливо знати про всілякі функції ігрових символів, запропонованих в автоматі. Так, є тут спецсимволи і тематичні картинки. Одним із спеціальних вважається знак wild, вміє замінювати собою інші зображення на ігровому полі, що призводить до більш частого складання комбінацій. Передбачено в грі і другий особливий символ free spins, що вміє утворювати вільні виграші і активувати безкоштовні прокрутити. Крім цього в список символіки входять зображення черевиків, ковпака з монетами, мікрофона, пива. Також передбачено використання в слоті ще і карткових символів, до яких відносяться всі чотири можливі масті.

Бонусної грою відіслати вважаються фрі-спини, запустити які можна тільки в разі випадання певної кількості Скаттер. Так, якщо учаснику пощастить активувати 3 розкиду, він буде нагороджений 7 безкоштовними обертаннями. У момент випадання 4 Скаттер гравець отримує 10 безкоштовних запусків, а 5 і 6 Скаттер гарантують виграш 15 і 20 безкоштовних спинив, відповідно. Виконуючи один з виграних комплектів безкоштовних спинив, учасник може розраховувати на виграш ще одного, якщо збере потрібну кількість Скаттер. Окремої тематичного бонусу в Відеослоти Веселка Райан не передбачено.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Rainbow Ryan
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 510 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Rainbow Ryan
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
4096
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
6
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 100
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Rainbow Ryan
Інтерфейс ігрового автомата Rainbow Ryan Символи ігрового слота Rainbow Ryan Бонусна гра ігрового апарату Rainbow Ryan
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Rainbow Ryan
Символ Rainbow Ryan - Золото х2
х3
х4
х5
х6
30
75
150
200
250

золото

Символ Rainbow Ryan - Чоботи х2
х3
х4
х5
х6
25
50
100
150
200

чоботи

Символ Rainbow Ryan - Мікрофон х2
х3
х4
х5
х6
20
40
80
100
150

мікрофон

Символ Rainbow Ryan - Пиво х2
х3
х4
х5
х6
15
30
60
90
100

пиво

Символ Rainbow Ryan - Піки х3
х4
х5
х6
12
25
50
70

піки

Символ Rainbow Ryan - Чирва х3
х4
х5
х6
12
25
50
70

Чирва

Символ Rainbow Ryan - Бубна х3
х4
х5
х6
10
20
40
50

бубна

Символ Rainbow Ryan - Треф х3
х4
х5
х6
10
20
40
50

треф

Символ Rainbow Ryan - Wild

Wild