РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Sunny Shores / Сонячні колектори Берега

Ігровий автомат Sunny Shores

Сюжети про відпочинок, тропічні острови і блакитну воду завжди були популярними в світі ігрових автоматів. З цієї причини гри з даної тематичної категорії неймовірно поширені в мережі. Компанія Yggdrasil Gaming, яка вважається відносно молодим провайдером, також не стала ігнорувати тему відпочинку та випустила ігровий автомат Sunny Shores.

Гравці зможуть оцінити всю яскравість графіки, невимушену подачу теми і кілька цікавих функцій цього відіслати з перших секунд. Тому не варто упускати свій шанс відвідати сонячні береги в ігровому автоматі Sunny Shores!

Безкоштовна гра автомата Sunny Shores

Візуально ігровий автомат Sunny Shores оформлений дуже стильно. Тут дотримується мультиплікаційний стиль графіки, але при цьому композиція виглядає дуже правдоподібно. У дизайні були обрані два найбільш літніх кольори - жовтий і блакитний, які ідеально працюють в тандемі. Локацією стане невеликий затишний бухта, на березі якої ростуть пальми, а на горизонті небо зливається з морем. На тлі такої приємної і розслаблюючої локації гравцям і належить боротися за численні виграші. Ігрове поле представлено в 5-барабанному форматі, але при цьому має злегка нетипову форму. Справа в тому, що кожен барабан замість звичних 3-4 осередків має по 5 позицій. Таким чином, поле відіслати Sunny Shores квадратної форми і має на увазі наявність 25 позицій для випадання всіляких символів. Також в слоті присутні виплатні лінії, кількість яких становить 27 штук.

Лінії НЕ позначені маркерами і не можуть бути відрегульовані гравцем. Вони фіксовані, а тому всі 27 шляхів зможуть радувати своєю активністю. Для настройки нечисленних параметрів автомата є спеціальна панель управління. Її місце знаходиться в нижній частині екрана, а складається така панель з лічильників і кнопок. Завдяки першим гравці зможуть відстежувати поточний стан справ, а завдяки другим - задавати ставку і запускати обертання.

Бонусна гра автомата Sunny Shores

Символи гри Sunny Shores - це стиглі і соковиті фрукти з ягодами. Вони ідеально вливаються в тропічну локацію, доповнюючи її. Для всіх літніх картинок на поле характерні персональні коефіцієнти. Саме ними визначається розмір призу за будь-результативний випад. Коефіцієнт множиться на активну ставку, що в підсумку дає виграшну суму. У слоті є всього лише 1 спеціальний символ, яким виявився вайлд. Дикий знак не має можливості формувати власні комбінації, проте він може доповнити всі інші випади.

Також вайлд нерідко розширюється на сусідні осередки по вертикалі, горизонталі та навіть діагоналі. Якщо пощастить спостерігати подібну дію, тоді слот запустить повторний ре-спин. Він пройде для гравця безкоштовно, а всі існуючі на поле Вайлд будуть зафіксовані в поточному положенні. Таким чином, ре-спин вважається найбільш вигідним бонусом гри, в момент якого шанси на отримання дуже щедрого призу максимальні.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Sunny Shores
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 57 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Sunny Shores
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
27
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 125
Макс. коефіцієнт:
300
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Sunny Shores
Інтерфейс ігрового автомата Sunny Shores Символи ігрового слота Sunny Shores Бонусна гра ігрового апарату Sunny Shores
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Sunny Shores
Символ Sunny Shores - Перлина х3
х4
х5
25
60
300

перлина

Символ Sunny Shores - Апельсин х3
х4
х5
20
50
200

апельсин

Символ Sunny Shores - Полуниця х3
х4
х5
15
40
150

Полуниця

Символ Sunny Shores - Банани х3
х4
х5
9
25
90

банани

Символ Sunny Shores - Виноград х3
х4
х5
8
25
80

Виноград

Символ Sunny Shores - Кавун х3
х4
х5
7
20
70

кавун

Символ Sunny Shores - Груша х3
х4
х5
6
20
60

груша