РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Vikings Go Berzerk / Вікінги вперед Берсерк

Ігровий автомат Vikings Go Berzerk

Скандинавська міфологія, вікінги, кораблі і війни за нові території, все це по-справжньому захоплює дух і захоплює. Тому в сучасному світі так багато фільмів та ігор, пов'язаних з цими історичними подіями, персонажами, казками і легендами. Розважальна індустрія не залишилася осторонь, адже вона готова запропонувати користувачам гри на дану тематичну категорію. До групи таких ігор увійшов безкоштовний ігровий автомат Vikings Go Berzerk, випущений молодим виробником розважального контенту компанією Yggdrasil Gaming. Незважаючи на те, що цього слоту всього лише кілька років, він встиг набрати колосальну аудиторію користувачів.

Безкоштовна гра автомата Vikings Go Berzerk

Візуальне виконання гри відмінне. Виробник вирішив піднести локацію і персонажів в мультиплікаційному стилі. Від цього картинка виглядає свіжо і незвично. Колірна палітра складається з контрастних теплих і холодних відтінків. З їх допомогою був промальований великий корабель вікінгів і красивий туманний пейзаж за бортом. На такому тлі і будуть розвиватися всі подальші ігрові події в автоматі Vikings Go Berzerk.

Поле для битви за призи представлено в 5-барабанному форматі. Всі барабани мають по 4 осередки, через що поле має конфігурацією 5х4. 20 позицій для символів цілком достатньо для того, щоб чекати від слота високої динаміки та результативності. Лінії тут фіксовані і представлені в кількості 25 штук. Щоб гравцям було зручно контролювати ставку і запускати барабани, переходити в розділ з інформацією і відстежувати поточний стан справ, в нижню частину екрану поміщена панель управління. Вона проста у використанні, але при цьому є найважливішою деталлю інтерфейсу.

Символи в грі - це команда корабля, а також різні монети. За символами, як і належить, стоять власні коефіцієнти. З їх допомогою ігровим автоматом визначається призова нагорода (коефіцієнти множиться на ставку). Для одного символу існує відразу кілька коефіцієнтів, ознайомитися з якими рекомендується всім учасникам гри. У грі існує вайлд, службовець для доповнень комбінацій. Власні випади він не будує. Скаттер запускає безкоштовні спини, з'являючись в розкиданому положенні по полю.

Бонусна гра автомата Vikings Go Berzerk

Символи Treasure Chest і Golden Treasure Chest з'являються на четвертому і п'ятому барабанах відповідно і дають старт додатковим призовим ігор. Treasure Chest - це скриня з різноманітними бонусами. Подарунками можуть стати фрі-спини або досить великі призи. Golden Treasure Chest функціонує аналогічним принципом, але ось призи в даному випадку більш серйозні. Повертаючись до фрі-спинах, потрібно відзначити, що перед їх стартом у гравця буде вибір між додатковими бонусами. Під кожним барабаном закріплено зображення вікінга.

У міру того, як на відповідних барабанах з'являються портрети потрібних вікінгів, у гравця з'являється можливість на активацію free spins Berzerk. Такі спини відрізняються максимальною результативністю і можуть подарувати надзвичайно щедрі призи.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Vikings Go Berzerk
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 512 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Vikings Go Berzerk
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 125
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Vikings Go Berzerk
Інтерфейс ігрового автомата Vikings Go Berzerk Символи ігрового слота Vikings Go Berzerk Бонусна гра ігрового апарату Vikings Go Berzerk
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Vikings Go Berzerk
Символ Vikings Go Berzerk - Вікінг х3
х4
х5
30
100
250

Вікінг

Символ Vikings Go Berzerk - Вікінг х3
х4
х5
30
100
200

Вікінг

Символ Vikings Go Berzerk - Вікінг х3
х4
х5
25
75
175

Вікінг

Символ Vikings Go Berzerk - Дівчина Вікінг х3
х4
х5
20
75
150

дівчина Вікінг

Символ Vikings Go Berzerk - Золото х3
х4
х5
6
30
70

золото

Символ Vikings Go Berzerk - Срібло х3
х4
х5
6
30
60

срібло

Символ Vikings Go Berzerk - Бронза х3
х4
х5
5
25
50

бронза

Символ Vikings Go Berzerk - Мідь х3
х4
х5
5
25
40

мідь

Символ Vikings Go Berzerk - Free Spin х3
х4
х5
7FS
14FS
21FS

Free Spin

Символ Vikings Go Berzerk - Wild

Wild