РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Wicked Circus / Злий Цирк

Ігровий автомат Wicked Circus

Циркова тематика дуже часто фігурує у фільмах жахів. Це не дивно, адже клоуни зі своїм зловісним гримом часом викликають дуже неоднозначні асоціації. Компанія Yggdrasil Gaming в черговий раз вирішила бути оригінальною і створила безкоштовний ігровий автомат Wicked Circus на тематику Злого Цирку.

Тематика цієї гри також частково нагадує хоррор-фільм, чому гра стає не тільки інтригуючою, але і містичної. Яскрава атмосфера і незабутні враження гарантовані кожному, хто наважитися відвідати зловісний цирк Wicked Circus.

Бонусна гра автомата Злий Цирк

Візуальне оформлення ігрового автомата виконано по вищому розряду. Тут була використана темна палітра відтінків, місцями розбавлена ​​неоновими кольорами. Графіка опрацьована до дрібниць, за рахунок чого картинка здається реалістичною і дуже барвистою.

Локацією в даному випадку буде циркове закулісся, в якому і проходить боротьба за призові виплати. Ігрове поле автомата Wicked Circus піднесено в стандартному 5-барабанної форматі. Конфігурація поля 5х3 вельми поширена, а тому гравцям не важко швидко ознайомитися з цим відео слотом.

Ігровий автомат Злий Цирк пропонує користувачам грати на 10 постійно активних лініях, кожна з яких промаркована спеціальним індикатором на периферії поля. Індикатор дозволить відстежити положення того чи іншого шляху, по якому в конкретний момент гри вишикувався виграш.

Панель управління заслуговує на окрему увагу. Вона лаконічна, проста у використанні і грає найважливішу роль в ігровому процесі. За допомогою такої панелі гравці зможуть не тільки налаштовувати ставку і запускати барабани, а й стежити за власним балансом, переходити в розділ коефіцієнтів і контролювати додаткові параметри відео слота.

Бонусна гра автомата Злий Цирк

Символіка гри частково нагадує набір символів класичного ігрового автомата. Для всіх символів, які мають можливість формувати свої випади, в табличці виплат розписані індивідуальні коефіцієнти. За рахунок таких коефіцієнтів автоматом прораховуються призові суми, які в наслідку переводяться на баланс користувача. Цей прорахунок проходить за найпростішою схемою множення самого коефіцієнта на поточне значення активної ставки. У підсумку виходить число, що дорівнює призовий сумі за випад.

Чим більше однакових знаків формують одну комбінацію, тим результативніше буде ця комбінація. Дуже зловісний клоун в даному випадку виступає бонусним символом. Справа в тому, що цей елемент може забезпечити користувачеві якусь таємничу нагороду.

Випадаючи на поле в певній кількості, клоун може принести до 6000 призових кредитів, які при максимальній ставці можуть перетворитися в дуже кругленьку суму. Інших бонусних символів (Скаттер або вайлд), ризик-ігор або тематичного бонусного рівня в ігровому автоматі під назвою Wicked Circus не передбачено.

Last Updated: 6 Лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Wicked Circus
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Wicked Circus
платформа:
Yggdrasil
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 2
Макс. коефіцієнт:
300
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Wicked Circus
Інтерфейс ігрового автомата Wicked Circus Символи ігрового слота Wicked Circus Бонусна гра ігрового апарату Wicked Circus
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Wicked Circus
Символ Wicked Circus - Зірка х3
х4
х5
60
120
300

зірка

Символ Wicked Circus - 7 х3
х4
х5
40
100
200

7

Символ Wicked Circus - Дзвін х3
х4
х5
20
60
100

дзвін

Символ Wicked Circus - Виноград х3
х4
х5
20
60
80

Виноград

Символ Wicked Circus - Лимон х3
х4
х5
20
40
80

лимон

Символ Wicked Circus - Вишні х3
х4
х5
20
40
60

вишні

Символ Wicked Circus - Wild

Wild